Przejdź do treści
Porównaj Girona vs Lille

Girona vs Lille Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Girona vs Lille: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Girona Girona Gospodarz
Lille Lille Gość
Girona
46.3
R P P P R Z P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

Lille
72.8
Z R Z R Z Z Z P Z P

Wygrane Kategorie

2

Girona

2

Remis

11

Lille

Radar Wydajności

Girona
Lille

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 3R, 5P

60%

6Z, 2R, 2P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

0.6

6 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

+8

+8

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Joel Roca (2 goli)
Matías Fernández (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

83%

5Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
65.9

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 67.8

75.1

Trudność Ligi: 85.8, Jakość Przeciwnika: 68.6

Bilans z Elitą
20%

1Z / 5 meczów

67%

4Z / 6 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.27

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.17

1.66

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.26

Skorygowana Siła
46.3

Atak: 42.5, Obrona: 69.5, Forma: 23.2

72.8

Atak: 58.4, Obrona: 100, Forma: 75.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

1
1

46-60'

6
3

61-75'

1
4

76-90+'

2
Girona
Lille
Girona

Rozkład Siły

46.3

Ogólny

Atak 42.5
Obrona 69.5
Forma 23.2
Stałość 61.3
Lille

Rozkład Siły

72.8

Ogólny

Atak 58.4
Obrona 100
Forma 75.1
Stałość 52.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

93.0 vs 85.8

Jakość Przeciwnika

67.8 vs 68.6

Bilans z Elitą

20% vs 67%
Girona logo Girona
R
Rayo (79%)
P
Mallorca (68%)
P
Valencia (72%)
P
Betis (68%)
R
Real Madrid (70%)
Z
Villarreal (73%)
P
Osasuna (63%)
Z
Athletic (55%)
Lille logo Lille
Z
Monaco (77%)
R
Le Havre (53%)
Z
Paris FC (77%)
R
Nice (55%)
Z
Toulouse (62%)
Z
Lens (71%)
Z
Marseille (66%)
P
Aston Villa (75%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Rayo W
1 - 1 R
79%
Mallorca D
0 - 1 P
68%
Valencia W
1 - 2 P
72%
Betis D
2 - 3 P
68%
Real Madrid W
1 - 1 R
70%
Villarreal D
1 - 0 Z
73%
Osasuna W
0 - 1 P
63%
Athletic D
3 - 0 Z
55%
Levante W
1 - 1 R
76%
Celta Vigo D
1 - 2 P
54%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Monaco W
1 - 0 Z
77%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Paris FC W
1 - 0 Z
77%
Nice D
0 - 0 R
55%
Toulouse W
4 - 0 Z
62%
Lens D
3 - 0 Z
71%
Marseille W
2 - 1 Z
66%
Aston Villa W
0 - 2 P
75%
Rennes W
2 - 1 Z
80%
Aston Villa D
0 - 1 P
70%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 65.9 vs 75.1), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Girona na średnio 1.1 i Lille na 1.4 goli na mecz.

Lille ma przewagę defensywną, tracąc 0.6 na mecz wobec 1.2 Girona.

Girona miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

Lille udowodnił swoją wartość przeciwko elitarnym rywalom, wygrywając 4 z 6 meczów.

Lille to silna drużyna wyjazdowa z 83% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.1 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Lille wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (72.8 vs 46.3) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Girona

Girona

VS
Lille

Lille

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej