Przejdź do treści
Porównaj Girona vs Zlín

Girona vs Zlín Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Girona vs Zlín: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Girona Girona Gospodarz
Zlín Zlín Gość
Girona
46.3
R P P P R Z P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

Zlín
37.7
P R Z P Z P P P P Z

Wygrane Kategorie

6

Girona

2

Remis

7

Zlín

Radar Wydajności

Girona
Zlín

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 3R, 5P

30%

3Z, 1R, 6P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

2.5

25 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

-9

-9

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

90%

9 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Joel Roca (2 goli)
T. Poznar (6 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

50%

3Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
65.9

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 67.8

55.7

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 54.1

Bilans z Elitą
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.27

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.17

1.65

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.05

Skorygowana Siła
46.3

Atak: 42.5, Obrona: 69.5, Forma: 23.2

37.7

Atak: 56.4, Obrona: 17.6, Forma: 31.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

3

16-30'

1
1

31-45'

4
1

46-60'

1
3

61-75'

3
4

76-90+'

4
Girona
Zlín
Girona

Rozkład Siły

46.3

Ogólny

Atak 42.5
Obrona 69.5
Forma 23.2
Stałość 61.3
Zlín

Rozkład Siły

37.7

Ogólny

Atak 56.4
Obrona 17.6
Forma 31.7
Stałość 46.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

93.0 vs 58.0

Jakość Przeciwnika

67.8 vs 54.1

Bilans z Elitą

20% vs 0%
Girona logo Girona
R
Rayo (79%)
P
Mallorca (68%)
P
Valencia (72%)
P
Betis (68%)
R
Real Madrid (70%)
Z
Villarreal (73%)
P
Osasuna (63%)
Z
Athletic (55%)
Zlín logo Zlín
P
Teplice (49%)
R
Ml. Boleslav (66%)
Z
Dukla (46%)
P
Pardubice (62%)
Z
Teplice (49%)
P
Bohemians (58%)
P
Jablonec (44%)
P
Slavia Prague (69%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Rayo W
1 - 1 R
79%
Mallorca D
0 - 1 P
68%
Valencia W
1 - 2 P
72%
Betis D
2 - 3 P
68%
Real Madrid W
1 - 1 R
70%
Villarreal D
1 - 0 Z
73%
Osasuna W
0 - 1 P
63%
Athletic D
3 - 0 Z
55%
Levante W
1 - 1 R
76%
Celta Vigo D
1 - 2 P
54%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Teplice D
2 - 4 P
49%
Ml. Boleslav W
1 - 1 R
66%
Dukla D
2 - 1 Z
46%
Pardubice W
1 - 3 P
62%
Teplice D
3 - 2 Z
49%
Bohemians W
1 - 2 P
58%
Jablonec D
0 - 3 P
44%
Slavia Prague D
1 - 3 P
69%
Ostrava W
2 - 6 P
39%
Plzeň D
3 - 0 Z
59%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Girona mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 65.9) w porównaniu z Zlín (SoS: 55.7). Oznacza to, że statystyki Girona mają większą wagę.

Zlín ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 1.1 Girona, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Girona jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.2 goli na mecz przy 2 czystych kontach, podczas gdy Zlín traci 2.5 na mecz.

Girona miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

Zlín nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.2 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Girona ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 8.6 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Girona

Girona

VS
Zlín

Zlín

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej