Przejdź do treści
Porównaj Hartberg vs Verona

Hartberg vs Verona Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Hartberg vs Verona: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Hartberg Hartberg Gospodarz
Verona Verona Gość
Hartberg
36.4
P P P Z R R P P R R

Ostatnie 10 Meczów

Verona
36.4
P R R P P P P P Z P

Wygrane Kategorie

5

Hartberg

8

Remis

2

Verona

Radar Wydajności

Hartberg
Verona

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 4R, 5P

10%

1Z, 2R, 7P

Gole na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

0.5

5 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
-7

-7

-7

-7

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
E. Havel (3 goli)
K. Bowie (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 4
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 3
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 6 meczów

0%

0Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
25%

1Z / 4 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
55.8

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 56.4

59.7

Trudność Ligi: 90.0, Jakość Przeciwnika: 67.7

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.84

Rzeczywiste: 0.9 | Różn: +0.06

0.62

Rzeczywiste: 0.5 | Różn: -0.12

Skorygowana Siła
36.4

Atak: 31.7, Obrona: 49.4, Forma: 10.6

36.4

Atak: 18.3, Obrona: 65.8, Forma: 11.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

2
3

46-60'

2

61-75'

1
1

76-90+'

Hartberg
Verona
Hartberg

Rozkład Siły

36.4

Ogólny

Atak 31.7
Obrona 49.4
Forma 10.6
Stałość 75.7
Verona

Rozkład Siły

36.4

Ogólny

Atak 18.3
Obrona 65.8
Forma 11.0
Stałość 74.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 90.0

Jakość Przeciwnika

56.4 vs 67.7

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Hartberg logo Hartberg
P
Sturm (62%)
P
Austria (53%)
P
LASK (64%)
Z
Rapid Vienna (53%)
R
Rapid Vienna (48%)
R
Sturm (66%)
P
RB Salzburg (46%)
P
Austria (48%)
Verona logo Verona
P
Como (71%)
R
Juventus (85%)
R
Lecce (53%)
P
AC Milan (60%)
P
Torino (74%)
P
Fiorentina (66%)
P
Atalanta (69%)
P
Genoa (62%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Sturm D
2 - 4 P
62%
Austria W
0 - 1 P
53%
LASK D
1 - 5 P
64%
Rapid Vienna W
2 - 0 Z
53%
Rapid Vienna D
2 - 2 R
48%
Sturm W
0 - 0 R
66%
RB Salzburg D
1 - 2 P
46%
Austria D
0 - 1 P
48%
LASK W
0 - 0 R
69%
BW Linz D
1 - 1 R
55%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Como D
0 - 1 P
71%
Juventus W
1 - 1 R
85%
Lecce D
0 - 0 R
53%
AC Milan D
0 - 1 P
60%
Torino W
1 - 2 P
74%
Fiorentina D
0 - 1 P
66%
Atalanta W
0 - 1 P
69%
Genoa D
0 - 2 P
62%
Bologna W
2 - 1 Z
63%
Napoli D
1 - 2 P
74%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 55.8 vs 59.7), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Hartberg ma przewagę w ataku z 0.9 golami na mecz wobec 0.5 Verona, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Verona ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.6 Hartberg.

Hartberg nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Verona miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 4 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.1 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Hartberg

Hartberg

VS
Verona

Verona

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej