Przejdź do treści
Porównaj Heerenveen vs Górnik

Heerenveen vs Górnik Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Heerenveen vs Górnik: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Heerenveen Heerenveen Gospodarz
Górnik Górnik Gość
Heerenveen
57.1
P Z Z P Z R Z Z Z P

Ostatnie 10 Meczów

Górnik
50.0
P Z Z R Z R Z R P P

Wygrane Kategorie

10

Heerenveen

2

Remis

3

Górnik

Radar Wydajności

Heerenveen
Górnik

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
60%

6Z, 1R, 3P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
1.8

18 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Różnica Bramek
+4

+4

+2

+2

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
80%

8 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
J. Trenskow (4 goli)
R. Janicki (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 10 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
100%

4Z / 4 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
33%

2Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
52.6

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 58.9

54.8

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 53.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
2.03

Rzeczywiste: 1.8 | Różn: -0.23

1.14

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.04

Skorygowana Siła
57.1

Atak: 61.6, Obrona: 54.7, Forma: 61.6

50.0

Atak: 38.4, Obrona: 73.4, Forma: 41.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
3

16-30'

1
5

31-45'

2
4

46-60'

3

61-75'

2
2

76-90+'

5
Heerenveen
Górnik
Heerenveen

Rozkład Siły

57.1

Ogólny

Atak 61.6
Obrona 54.7
Forma 61.6
Stałość 43.3
Górnik

Rozkład Siły

50.0

Ogólny

Atak 38.4
Obrona 73.4
Forma 41.9
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

80.0 vs 57.0

Jakość Przeciwnika

58.9 vs 53.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Heerenveen logo Heerenveen
P
NAC (54%)
Z
Volendam (54%)
Z
Fortuna (56%)
P
AZ (72%)
Z
Heracles (36%)
R
NEC (69%)
Z
Telstar (64%)
Z
Excelsior (60%)
Górnik logo Górnik
P
Zagłębie (49%)
Z
Jagiellonia (53%)
Z
Kielce (43%)
R
Legia (64%)
Z
Cracovia (40%)
R
Widzew (59%)
Z
Raków (54%)
R
Motor (59%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
NAC W
0 - 2 P
54%
Volendam W
2 - 0 Z
54%
Fortuna D
2 - 1 Z
56%
AZ W
0 - 3 P
72%
Heracles D
4 - 1 Z
36%
NEC W
2 - 2 R
69%
Telstar D
3 - 0 Z
64%
Excelsior W
2 - 1 Z
60%
Sparta D
2 - 1 Z
44%
PSV W
1 - 3 P
80%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Zagłębie D
0 - 2 P
49%
Jagiellonia W
2 - 1 Z
53%
Kielce D
1 - 0 Z
43%
Legia W
1 - 1 R
64%
Cracovia D
3 - 0 Z
40%
Widzew W
0 - 0 R
59%
Raków D
3 - 1 Z
54%
Motor W
0 - 0 R
59%
GKS Katowice W
1 - 3 P
64%
Pogoń D
0 - 1 P
49%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 52.6 vs 54.8), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Heerenveen ma przewagę w ataku z 1.8 golami na mecz wobec 1.1 Górnik, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Górnik ma przewagę defensywną, tracąc 0.9 na mecz wobec 1.4 Heerenveen.

Górnik nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Heerenveen z 100% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Heerenveen ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 7.1 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Heerenveen

Heerenveen

VS
Górnik

Górnik

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej