Przejdź do treści
Porównaj Gorica vs Górnik

Gorica vs Górnik Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Gorica vs Górnik: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Gorica Gorica Gospodarz
Górnik Górnik Gość
Gorica
38.9
P P Z Z P P R Z R R

Ostatnie 10 Meczów

Górnik
50.0
P Z Z R Z R Z R P P

Wygrane Kategorie

1

Gorica

6

Remis

8

Górnik

Radar Wydajności

Gorica
Górnik

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 3R, 4P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Różnica Bramek
+1

+1

+2

+2

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
B. Bogojević (3 goli)
R. Janicki (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
34.4

Trudność Ligi: 45.0, Jakość Przeciwnika: 46.9

54.8

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 53.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.95

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.15

1.14

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.04

Skorygowana Siła
38.9

Atak: 30.9, Obrona: 56.3, Forma: 25.3

50.0

Atak: 38.4, Obrona: 73.4, Forma: 41.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2
1

46-60'

2

61-75'

2
2

76-90+'

5
Gorica
Górnik
Gorica

Rozkład Siły

38.9

Ogólny

Atak 30.9
Obrona 56.3
Forma 25.3
Stałość 53.2
Górnik

Rozkład Siły

50.0

Ogólny

Atak 38.4
Obrona 73.4
Forma 41.9
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

45.0 vs 57.0

Jakość Przeciwnika

46.9 vs 53.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Gorica logo Gorica
P
Slaven (40%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
Z
Istra (40%)
Z
Vukovar (37%)
P
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
R
Varaždin (54%)
Z
Rijeka (44%)
Górnik logo Górnik
P
Zagłębie (49%)
Z
Jagiellonia (53%)
Z
Kielce (43%)
R
Legia (64%)
Z
Cracovia (40%)
R
Widzew (59%)
Z
Raków (54%)
R
Motor (59%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Slaven W
0 - 1 P
40%
Dinamo Zagreb D
1 - 2 P
71%
Istra D
1 - 0 Z
40%
Vukovar W
2 - 1 Z
37%
Lokomotiva D
0 - 2 P
44%
Hajduk W
0 - 1 P
58%
Varaždin W
1 - 1 R
54%
Rijeka D
4 - 0 Z
44%
Osijek W
0 - 0 R
46%
Slaven D
2 - 2 R
35%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Zagłębie D
0 - 2 P
49%
Jagiellonia W
2 - 1 Z
53%
Kielce D
1 - 0 Z
43%
Legia W
1 - 1 R
64%
Cracovia D
3 - 0 Z
40%
Widzew W
0 - 0 R
59%
Raków D
3 - 1 Z
54%
Motor W
0 - 0 R
59%
GKS Katowice W
1 - 3 P
64%
Pogoń D
0 - 1 P
49%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Górnik mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 54.8) w porównaniu z Gorica (SoS: 34.4). Oznacza to, że statystyki Górnik mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Gorica na średnio 1.1 i Górnik na 1.1 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Gorica tracącym 1.0 i Górnik tracącym 0.9 na mecz.

Górnik nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.1 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Górnik ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 11.1 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Gorica

Gorica

VS
Górnik

Górnik

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej