Przejdź do treści
Porównaj Başakşehir vs Kifisia

Başakşehir vs Kifisia Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Başakşehir vs Kifisia: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Başakşehir Başakşehir Gospodarz
Kifisia Kifisia Gość
Başakşehir
57.0
Z P Z R Z R R P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Kifisia
42.6
P Z Z R R R R P P Z

Wygrane Kategorie

10

Başakşehir

3

Remis

2

Kifisia

Radar Wydajności

Başakşehir
Kifisia

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 3R, 2P

30%

3Z, 4R, 3P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

0.7

7 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Różnica Bramek
+8

+8

-3

-3

Czyste Konto
60%

6 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
E. Shomurodov (5 goli)
Jorge Pombo (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 5
Wygrane u Siebie
83%

5Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 4 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
49.4

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 58.9

53.9

Trudność Ligi: 56.0, Jakość Przeciwnika: 52.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.91

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.31

0.63

Rzeczywiste: 0.7 | Różn: +0.07

Skorygowana Siła
57.0

Atak: 53.0, Obrona: 72.9, Forma: 49.7

42.6

Atak: 24.2, Obrona: 69.3, Forma: 31.2

Analiza Czasu Strzelania Bramek

4

0-15'

1

16-30'

2
4

31-45'

1

46-60'

1
2

61-75'

3
4

76-90+'

1
Başakşehir
Kifisia
Başakşehir

Rozkład Siły

57.0

Ogólny

Atak 53.0
Obrona 72.9
Forma 49.7
Stałość 53.2
Kifisia

Rozkład Siły

42.6

Ogólny

Atak 24.2
Obrona 69.3
Forma 31.2
Stałość 57.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

72.0 vs 56.0

Jakość Przeciwnika

58.9 vs 52.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Başakşehir logo Başakşehir
Z
Samsunspor (62%)
P
Fenerbahçe (73%)
Z
Kasımpaşa (52%)
R
Trabzonspor (74%)
Z
Gençlerbirliği (45%)
R
Kocaelispor (51%)
R
Antalyaspor (43%)
P
Galatasaray (69%)
Kifisia logo Kifisia
P
Atromitos (54%)
Z
Panserraikos (54%)
Z
Panaitolikos (53%)
R
Panaitolikos (48%)
R
Larissa (46%)
R
Asteras (56%)
R
Atromitos (59%)
P
Panserraikos (49%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Samsunspor D
3 - 0 Z
62%
Fenerbahçe W
1 - 3 P
73%
Kasımpaşa D
4 - 0 Z
52%
Trabzonspor W
1 - 1 R
74%
Gençlerbirliği D
3 - 0 Z
45%
Kocaelispor W
0 - 0 R
51%
Antalyaspor D
0 - 0 R
43%
Galatasaray W
0 - 3 P
69%
Göztepe D
2 - 1 Z
59%
Konyaspor D
2 - 0 Z
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Atromitos D
0 - 3 P
54%
Panserraikos W
2 - 1 Z
54%
Panaitolikos W
1 - 0 Z
53%
Panaitolikos D
0 - 0 R
48%
Larissa W
1 - 1 R
46%
Asteras D
0 - 0 R
56%
Atromitos W
0 - 0 R
59%
Panserraikos D
1 - 2 P
49%
AEK Athens W
0 - 3 P
67%
Volos D
2 - 0 Z
39%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 49.4 vs 53.9), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Başakşehir ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 0.7 Kifisia, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Başakşehir tracącym 0.8 i Kifisia tracącym 1.0 na mecz.

Kifisia nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Başakşehir z 83% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.1 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — mało prawdopodobne.

Başakşehir ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 14.4 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Başakşehir

Başakşehir

VS
Kifisia

Kifisia

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej