Przejdź do treści
Porównaj Başakşehir vs Randers

Başakşehir vs Randers Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Başakşehir vs Randers: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Başakşehir Başakşehir Gospodarz
Randers Randers Gość
Başakşehir
57.0
Z P Z R Z R R P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Randers
42.7
R Z P R P P R P Z Z

Wygrane Kategorie

9

Başakşehir

2

Remis

4

Randers

Radar Wydajności

Başakşehir
Randers

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 3R, 2P

30%

3Z, 3R, 4P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
+8

+8

-3

-3

Czyste Konto
60%

6 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
E. Shomurodov (5 goli)
E. Mahmoud (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
83%

5Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 4 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
49.4

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 58.9

53.1

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 51.9

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.91

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.31

1.15

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: +0.15

Skorygowana Siła
57.0

Atak: 53.0, Obrona: 72.9, Forma: 49.7

42.7

Atak: 44.7, Obrona: 48.1, Forma: 30.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

4

0-15'

3
1

16-30'

2
4

31-45'

1

46-60'

3
2

61-75'

3
4

76-90+'

2
Başakşehir
Randers
Başakşehir

Rozkład Siły

57.0

Ogólny

Atak 53.0
Obrona 72.9
Forma 49.7
Stałość 53.2
Randers

Rozkład Siły

42.7

Ogólny

Atak 44.7
Obrona 48.1
Forma 30.9
Stałość 53.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

72.0 vs 55.0

Jakość Przeciwnika

58.9 vs 51.9

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Başakşehir logo Başakşehir
Z
Samsunspor (62%)
P
Fenerbahçe (73%)
Z
Kasımpaşa (52%)
R
Trabzonspor (74%)
Z
Gençlerbirliği (45%)
R
Kocaelispor (51%)
R
Antalyaspor (43%)
P
Galatasaray (69%)
Randers logo Randers
R
OB (50%)
Z
Vejle (39%)
P
Silkeborg (57%)
R
Fredericia (43%)
P
OB (55%)
P
Copenhagen (63%)
R
Vejle (44%)
P
Silkeborg (52%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Samsunspor D
3 - 0 Z
62%
Fenerbahçe W
1 - 3 P
73%
Kasımpaşa D
4 - 0 Z
52%
Trabzonspor W
1 - 1 R
74%
Gençlerbirliği D
3 - 0 Z
45%
Kocaelispor W
0 - 0 R
51%
Antalyaspor D
0 - 0 R
43%
Galatasaray W
0 - 3 P
69%
Göztepe D
2 - 1 Z
59%
Konyaspor D
2 - 0 Z
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
OB D
2 - 2 R
50%
Vejle D
1 - 0 Z
39%
Silkeborg W
0 - 2 P
57%
Fredericia D
2 - 2 R
43%
OB W
1 - 3 P
55%
Copenhagen D
1 - 2 P
63%
Vejle W
1 - 1 R
44%
Silkeborg D
0 - 3 P
52%
Fredericia W
3 - 0 Z
48%
Copenhagen W
2 - 1 Z
68%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 49.4 vs 53.1), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Başakşehir ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 1.3 Randers, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Başakşehir jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.8 goli na mecz przy 6 czystych kontach, podczas gdy Randers traci 1.6 na mecz.

Randers nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Başakşehir z 83% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.7 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Başakşehir ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 14.3 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Başakşehir

Başakşehir

VS
Randers

Randers

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej