Przejdź do treści
Porównaj Karpaty Lviv vs AZ

Karpaty Lviv vs AZ Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Karpaty Lviv vs AZ: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Gospodarz
AZ AZ Gość
Karpaty Lviv
71.6
R P R Z R Z Z Z Z R

Ostatnie 10 Meczów

AZ
56.5
R R R R Z P Z P Z Z

Wygrane Kategorie

9

Karpaty Lviv

1

Remis

5

AZ

Radar Wydajności

Karpaty Lviv
AZ

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 4R, 1P

40%

4Z, 4R, 2P

Gole na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.8

18 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.4

4 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
+13

+13

+7

+7

Czyste Konto
70%

7 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Y. Kostenko (4 goli)
S. Mijnans (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 10
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
50%

3Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
66.8

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 64.7

54.7

Trudność Ligi: 79.4, Jakość Przeciwnika: 65.5

Bilans z Elitą
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.96

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: -0.26

1.92

Rzeczywiste: 1.8 | Różn: -0.12

Skorygowana Siła
71.6

Atak: 66.2, Obrona: 100, Forma: 58.4

56.5

Atak: 62.8, Obrona: 66.3, Forma: 41.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

8
2

16-30'

3

31-45'

5

46-60'

2
3

61-75'

5
2

76-90+'

3
Karpaty Lviv
AZ
Karpaty Lviv

Rozkład Siły

71.6

Ogólny

Atak 66.2
Obrona 100
Forma 58.4
Stałość 61.3
AZ

Rozkład Siły

56.5

Ogólny

Atak 62.8
Obrona 66.3
Forma 41.9
Stałość 56.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

98.0 vs 79.4

Jakość Przeciwnika

64.7 vs 65.5

Bilans z Elitą

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
Z
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
Z
Oleksandria (44%)
Z
Dynamo Kyiv (83%)
Z
Obolon (58%)
AZ logo AZ
R
Feyenoord (72%)
R
Twente (76%)
R
Go Ahead (70%)
R
Shakhtar D (70%)
Z
Heerenveen (67%)
P
Shakhtar D (75%)
Z
Fortuna (56%)
P
Groningen (66%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Metalist 1925 W
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR W
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky W
3 - 0 Z
49%
Epitsentr W
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 Z
44%
Dynamo Kyiv W
1 - 0 Z
83%
Obolon D
4 - 0 Z
58%
SK Poltava W
4 - 0 Z
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Feyenoord W
1 - 1 R
72%
Twente D
2 - 2 R
76%
Go Ahead W
0 - 0 R
70%
Shakhtar D D
2 - 2 R
70%
Heerenveen D
3 - 0 Z
67%
Shakhtar D W
0 - 3 P
75%
Fortuna D
2 - 0 Z
56%
Groningen W
0 - 3 P
66%
Sparta Prague W
4 - 0 Z
67%
Heracles D
4 - 0 Z
36%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Karpaty Lviv mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 66.8) w porównaniu z AZ (SoS: 54.7). Oznacza to, że statystyki Karpaty Lviv mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Karpaty Lviv na średnio 1.7 i AZ na 1.8 goli na mecz.

Karpaty Lviv ma przewagę defensywną, tracąc 0.4 na mecz wobec 1.1 AZ.

Karpaty Lviv miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

AZ miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 5 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — mało prawdopodobne.

Karpaty Lviv wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (71.6 vs 56.5) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
AZ

AZ

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej