Przejdź do treści
Porównaj Kasımpaşa vs Kryvbas KR

Kasımpaşa vs Kryvbas KR Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Kasımpaşa vs Kryvbas KR: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Kasımpaşa Kasımpaşa Gospodarz
Kryvbas KR Kryvbas KR Gość
Kasımpaşa
39.5
P R P Z R Z P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

Kryvbas KR
61.9
Z Z R P Z Z P Z P R

Wygrane Kategorie

1

Kasımpaşa

5

Remis

9

Kryvbas KR

Radar Wydajności

Kasımpaşa
Kryvbas KR

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 3R, 4P

50%

5Z, 2R, 3P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.7

17 / 10 meczów

Różnica Bramek
-5

-5

+2

+2

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
A. Benedyczak (8 goli)
G. Mendoza (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 13 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
48.9

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 57.4

72.8

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 67.3

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.3

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.1

2.78

Rzeczywiste: 1.9 | Różn: -0.88

Skorygowana Siła
39.5

Atak: 39.6, Obrona: 42.9, Forma: 29.7

61.9

Atak: 77.8, Obrona: 53.2, Forma: 61.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

4

0-15'

4

16-30'

3
2

31-45'

4
4

46-60'

3
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Kasımpaşa
Kryvbas KR
Kasımpaşa

Rozkład Siły

39.5

Ogólny

Atak 39.6
Obrona 42.9
Forma 29.7
Stałość 53.2
Kryvbas KR

Rozkład Siły

61.9

Ogólny

Atak 77.8
Obrona 53.2
Forma 61.4
Stałość 45.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

72.0 vs 98.0

Jakość Przeciwnika

57.4 vs 67.3

Bilans z Elitą

0% vs 40%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
P
Gençlerbirliği (50%)
R
Kocaelispor (46%)
P
Başakşehir (71%)
Z
Alanyaspor (56%)
R
Göztepe (64%)
Z
Kayseri (44%)
P
Beşiktaş (65%)
Z
Eyüp (53%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
Z
Veres Rivne (67%)
Z
Karpaty Lviv (81%)
R
SK Poltava (50%)
P
Dynamo Kyiv (78%)
Z
Rukh Vynnyky (44%)
Z
Kudrivka (60%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
Z
Epitsentr (74%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Gençlerbirliği W
2 - 3 P
50%
Kocaelispor D
1 - 1 R
46%
Başakşehir W
0 - 4 P
71%
Alanyaspor D
1 - 0 Z
56%
Göztepe W
3 - 3 R
64%
Kayseri D
2 - 0 Z
44%
Beşiktaş W
1 - 2 P
65%
Eyüp D
1 - 0 Z
53%
Konyaspor W
1 - 1 R
66%
Rize D
0 - 3 P
59%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Veres Rivne W
3 - 1 Z
67%
Karpaty Lviv D
1 - 0 Z
81%
SK Poltava W
3 - 3 R
50%
Dynamo Kyiv D
5 - 6 P
78%
Rukh Vynnyky D
3 - 0 Z
44%
Kudrivka W
2 - 1 Z
60%
LNZ Cherkasy D
0 - 3 P
74%
Epitsentr D
2 - 1 Z
74%
Polissya W
0 - 2 P
82%
Obolon W
0 - 0 R
63%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Kryvbas KR mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 72.8) w porównaniu z Kasımpaşa (SoS: 48.9). Oznacza to, że statystyki Kryvbas KR mają większą wagę.

Kryvbas KR ma przewagę w ataku z 1.9 golami na mecz wobec 1.2 Kasımpaşa, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Kasımpaşa tracącym 1.7 i Kryvbas KR tracącym 1.7 na mecz.

Kryvbas KR miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 2 z 5 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.2 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Kryvbas KR wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (61.9 vs 39.5) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej