Przejdź do treści
Porównaj KuPS vs Panserraikos

KuPS vs Panserraikos Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj KuPS vs Panserraikos: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

KuPS KuPS Gospodarz
Panserraikos Panserraikos Gość
KuPS
40.4
R P R Z R Z Z P P R

Ostatnie 10 Meczów

Panserraikos
42.7
P P R Z P Z R Z R R

Wygrane Kategorie

6

KuPS

3

Remis

6

Panserraikos

Radar Wydajności

KuPS
Panserraikos

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 4R, 3P

30%

3Z, 4R, 3P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

-3

-3

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
30%

3 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
J. Moreno (4 goli)
M. Tsaousis (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 3
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
40.8

Trudność Ligi: 54.9, Jakość Przeciwnika: 53.9

53.6

Trudność Ligi: 56.0, Jakość Przeciwnika: 52.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.05

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.05

0.81

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.01

Skorygowana Siła
40.4

Atak: 33.3, Obrona: 54.5, Forma: 27.2

42.7

Atak: 27.6, Obrona: 65.6, Forma: 31.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

16-30'

3
1

31-45'

2
4

46-60'

2

61-75'

3

76-90+'

1
KuPS
Panserraikos
KuPS

Rozkład Siły

40.4

Ogólny

Atak 33.3
Obrona 54.5
Forma 27.2
Stałość 57.7
Panserraikos

Rozkład Siły

42.7

Ogólny

Atak 27.6
Obrona 65.6
Forma 31.1
Stałość 57.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

54.9 vs 56.0

Jakość Przeciwnika

53.9 vs 52.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
KuPS logo KuPS
R
SJK (43%)
P
Oulu (53%)
R
HJK (50%)
Z
Oulu (50%)
R
Jaro (44%)
Z
Gnistan (39%)
Z
Ilves (43%)
P
Lech (77%)
Panserraikos logo Panserraikos
P
Asteras (61%)
P
Kifisia (49%)
R
Larissa (41%)
Z
Larissa (46%)
P
Atromitos (54%)
Z
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
Z
Kifisia (54%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
SJK D
0 - 0 R
43%
Oulu W
0 - 2 P
53%
HJK D
1 - 1 R
50%
Oulu D
3 - 2 Z
50%
Jaro W
1 - 1 R
44%
Gnistan D
1 - 0 Z
39%
Ilves W
3 - 1 Z
43%
Lech W
0 - 1 P
77%
Lech D
0 - 2 P
72%
Crystal Palace W
2 - 2 R
68%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Asteras W
0 - 1 P
61%
Kifisia D
1 - 2 P
49%
Larissa D
1 - 1 R
41%
Larissa W
1 - 0 Z
46%
Atromitos D
0 - 4 P
54%
Panaitolikos W
3 - 2 Z
53%
Asteras D
0 - 0 R
56%
Kifisia W
2 - 1 Z
54%
Panaitolikos W
0 - 0 R
53%
Aris D
0 - 0 R
53%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Panserraikos mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 53.6) w porównaniu z KuPS (SoS: 40.8). Oznacza to, że statystyki Panserraikos mają większą wagę.

KuPS ma przewagę w ataku z 1.1 golami na mecz wobec 0.8 Panserraikos, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z KuPS tracącym 1.2 i Panserraikos tracącym 1.1 na mecz.

Panserraikos nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Panserraikos to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.1 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

KuPS

KuPS

VS
Panserraikos

Panserraikos

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej