Przejdź do treści
Porównaj Larissa vs NAC

Larissa vs NAC Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Larissa vs NAC: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Larissa Larissa Gospodarz
NAC NAC Gość
Larissa
37.4
R R R P R P P P R R

Ostatnie 10 Meczów

NAC
33.2
Z P P R R P P R P Z

Wygrane Kategorie

8

Larissa

3

Remis

4

NAC

Radar Wydajności

Larissa
NAC

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
0%

0Z, 6R, 4P

20%

2Z, 3R, 5P

Gole na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Różnica Bramek
-5

-5

-11

-11

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
30%

3 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Ľ. Tupta (3 goli)
M. Nassoh (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 1 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
55.2

Trudność Ligi: 56.0, Jakość Przeciwnika: 54.6

53.8

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 62.3

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.95

Rzeczywiste: 0.9 | Różn: -0.05

0.91

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.11

Skorygowana Siła
37.4

Atak: 31.6, Obrona: 56.1, Forma: 0.0

33.2

Atak: 27.7, Obrona: 38.1, Forma: 20.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

16-30'

1
1

31-45'

2
4

46-60'

1

61-75'

2
4

76-90+'

2
Larissa
NAC
Larissa

Rozkład Siły

37.4

Ogólny

Atak 31.6
Obrona 56.1
Forma 0.0
Stałość 92.8
NAC

Rozkład Siły

33.2

Ogólny

Atak 27.7
Obrona 38.1
Forma 20.8
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

56.0 vs 80.0

Jakość Przeciwnika

54.6 vs 62.3

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
R
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
R
Panserraikos (54%)
P
Panserraikos (49%)
R
Kifisia (49%)
P
Atromitos (59%)
P
Panaitolikos (48%)
P
Asteras (61%)
NAC logo NAC
Z
Heerenveen (67%)
P
Utrecht (75%)
P
Ajax (62%)
R
Fortuna (61%)
R
Sparta (44%)
P
Zwolle (59%)
P
Go Ahead (70%)
R
Feyenoord (67%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Panaitolikos W
1 - 1 R
53%
Asteras D
1 - 1 R
56%
Panserraikos W
1 - 1 R
54%
Panserraikos D
0 - 1 P
49%
Kifisia D
1 - 1 R
49%
Atromitos W
2 - 3 P
59%
Panaitolikos D
1 - 2 P
48%
Asteras W
1 - 3 P
61%
Olympiakos W
0 - 0 R
61%
Asteras D
1 - 1 R
56%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Heerenveen D
2 - 0 Z
67%
Utrecht W
0 - 2 P
75%
Ajax D
0 - 2 P
62%
Fortuna W
1 - 1 R
61%
Sparta D
0 - 0 R
44%
Zwolle W
1 - 2 P
59%
Go Ahead W
0 - 6 P
70%
Feyenoord D
3 - 3 R
67%
Telstar W
0 - 3 P
69%
Volendam D
1 - 0 Z
49%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 55.2 vs 53.8), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Larissa na średnio 0.9 i NAC na 0.8 goli na mecz.

Larissa ma przewagę defensywną, tracąc 1.4 na mecz wobec 1.9 NAC.

Larissa nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Larissa

Larissa

VS
NAC

NAC

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej