Przejdź do treści
Porównaj Le Havre vs Larissa

Le Havre vs Larissa Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Le Havre vs Larissa: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Le Havre Le Havre Gospodarz
Larissa Larissa Gość
Le Havre
38.0
P R R R R R P R P P

Ostatnie 10 Meczów

Larissa
37.4
R R R P R P P P R R

Wygrane Kategorie

4

Le Havre

7

Remis

4

Larissa

Radar Wydajności

Le Havre
Larissa

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
0%

0Z, 6R, 4P

0%

0Z, 6R, 4P

Gole na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Różnica Bramek
-5

-5

-5

-5

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Samatta (2 goli)
Ľ. Tupta (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 4
1. Połowa: 1 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
56.9

Trudność Ligi: 86.0, Jakość Przeciwnika: 64.2

55.2

Trudność Ligi: 56.0, Jakość Przeciwnika: 54.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 3 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.16

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.16

0.95

Rzeczywiste: 0.9 | Różn: -0.05

Skorygowana Siła
38.0

Atak: 35.6, Obrona: 53.4, Forma: 0.0

37.4

Atak: 31.6, Obrona: 56.1, Forma: 0.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

1
1

46-60'

4
2

61-75'

1

76-90+'

4
Le Havre
Larissa
Le Havre

Rozkład Siły

38.0

Ogólny

Atak 35.6
Obrona 53.4
Forma 0.0
Stałość 92.8
Larissa

Rozkład Siły

37.4

Ogólny

Atak 31.6
Obrona 56.1
Forma 0.0
Stałość 92.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

86.0 vs 56.0

Jakość Przeciwnika

64.2 vs 54.6

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
P
Marseille (61%)
R
Lille (78%)
R
Metz (43%)
R
Angers (52%)
R
Nice (60%)
R
Auxerre (66%)
P
Paris FC (77%)
R
Lyon (65%)
Larissa logo Larissa
R
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
R
Panserraikos (54%)
P
Panserraikos (49%)
R
Kifisia (49%)
P
Atromitos (59%)
P
Panaitolikos (48%)
P
Asteras (61%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Marseille D
0 - 1 P
61%
Lille W
1 - 1 R
78%
Metz D
4 - 4 R
43%
Angers W
1 - 1 R
52%
Nice W
1 - 1 R
60%
Auxerre D
1 - 1 R
66%
Paris FC W
2 - 3 P
77%
Lyon D
0 - 0 R
65%
Brest W
0 - 2 P
61%
Paris SG D
0 - 1 P
79%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Panaitolikos W
1 - 1 R
53%
Asteras D
1 - 1 R
56%
Panserraikos W
1 - 1 R
54%
Panserraikos D
0 - 1 P
49%
Kifisia D
1 - 1 R
49%
Atromitos W
2 - 3 P
59%
Panaitolikos D
1 - 2 P
48%
Asteras W
1 - 3 P
61%
Olympiakos W
0 - 0 R
61%
Asteras D
1 - 1 R
56%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 56.9 vs 55.2), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Le Havre na średnio 1.0 i Larissa na 0.9 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Le Havre tracącym 1.5 i Larissa tracącym 1.4 na mecz.

Le Havre miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Larissa nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Le Havre

Le Havre

VS
Larissa

Larissa

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej