Przejdź do treści
Porównaj Levadiakos vs Midtjylland

Levadiakos vs Midtjylland Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Levadiakos vs Midtjylland: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Levadiakos Levadiakos Gospodarz
Midtjylland Midtjylland Gość
Levadiakos
39.5
Z Z P R Z P P P P R

Ostatnie 10 Meczów

Midtjylland
43.7
R R R Z Z Z R R P P

Wygrane Kategorie

4

Levadiakos

3

Remis

8

Midtjylland

Radar Wydajności

Levadiakos
Midtjylland

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 2R, 5P

30%

3Z, 5R, 2P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
-6

-6

+1

+1

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
F. Pedrozo (3 goli)
M. Erlić (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
54.0

Trudność Ligi: 56.0, Jakość Przeciwnika: 52.7

42.6

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 55.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.21

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.11

1.36

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: -0.06

Skorygowana Siła
39.5

Atak: 38.1, Obrona: 45.1, Forma: 31.2

43.7

Atak: 40.1, Obrona: 55.6, Forma: 27.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

4
3

61-75'

2
2

76-90+'

4
Levadiakos
Midtjylland
Levadiakos

Rozkład Siły

39.5

Ogólny

Atak 38.1
Obrona 45.1
Forma 31.2
Stałość 49.3
Midtjylland

Rozkład Siły

43.7

Ogólny

Atak 40.1
Obrona 55.6
Forma 27.8
Stałość 62.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

56.0 vs 58.0

Jakość Przeciwnika

52.7 vs 55.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
Z
Volos (44%)
Z
Volos (39%)
P
OFI (49%)
R
Aris (53%)
Z
Atromitos (54%)
P
PAOK (59%)
P
Panathinaikos (52%)
P
Kifisia (54%)
Midtjylland logo Midtjylland
R
Nordsjælland (60%)
R
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
Z
Sønderjyske (48%)
Z
AGF (57%)
Z
Brøndby (49%)
R
Sønderjyske (43%)
R
Viborg (55%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Volos W
3 - 0 Z
44%
Volos D
5 - 2 Z
39%
OFI W
0 - 2 P
49%
Aris D
1 - 1 R
53%
Atromitos D
1 - 0 Z
54%
PAOK W
0 - 3 P
59%
Panathinaikos D
1 - 4 P
52%
Kifisia W
0 - 1 P
54%
AEK Athens W
0 - 4 P
67%
Olympiakos D
0 - 0 R
56%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Nordsjælland W
0 - 0 R
60%
Viborg D
3 - 3 R
50%
AGF W
0 - 0 R
62%
Sønderjyske W
2 - 1 Z
48%
AGF D
2 - 1 Z
57%
Brøndby W
2 - 1 Z
49%
Sønderjyske D
2 - 2 R
43%
Viborg W
1 - 1 R
55%
Nottm Forest D
1 - 2 P
76%
Nordsjælland D
0 - 1 P
55%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Levadiakos mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 54.0) w porównaniu z Midtjylland (SoS: 42.6). Oznacza to, że statystyki Levadiakos mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Levadiakos na średnio 1.1 i Midtjylland na 1.3 goli na mecz.

Midtjylland ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.7 Levadiakos.

Levadiakos nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Levadiakos

Levadiakos

VS
Midtjylland

Midtjylland

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej