Przejdź do treści
Porównaj Lorient vs Torino

Lorient vs Torino Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Lorient vs Torino: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Lorient Lorient Gospodarz
Torino Torino Gość
Lorient
51.4
Z R P Z P R P Z R R

Ostatnie 10 Meczów

Torino
59.7
Z P R R Z Z P Z P Z

Wygrane Kategorie

1

Lorient

3

Remis

11

Torino

Radar Wydajności

Lorient
Torino

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 4R, 3P

50%

5Z, 2R, 3P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
+3

+3

+4

+4

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
B. Dieng (4 goli)
G. Simeone (6 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 12
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
60.2

Trudność Ligi: 81.9, Jakość Przeciwnika: 64.0

64.8

Trudność Ligi: 90.0, Jakość Przeciwnika: 64.4

Bilans z Elitą
20%

1Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.78

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.38

1.85

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.25

Skorygowana Siła
51.4

Atak: 51.4, Obrona: 69.8, Forma: 33.1

59.7

Atak: 61.2, Obrona: 68.9, Forma: 57.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2
4

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

4
1

61-75'

3
5

76-90+'

5
Lorient
Torino
Lorient

Rozkład Siły

51.4

Ogólny

Atak 51.4
Obrona 69.8
Forma 33.1
Stałość 57.7
Torino

Rozkład Siły

59.7

Ogólny

Atak 61.2
Obrona 68.9
Forma 57.4
Stałość 45.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

81.9 vs 90.0

Jakość Przeciwnika

64.0 vs 64.4

Bilans z Elitą

20% vs 25%
Lorient logo Lorient
Z
Metz (48%)
R
Paris SG (84%)
P
Strasbourg (55%)
Z
Marseille (61%)
P
Lyon (70%)
R
Paris FC (72%)
P
Toulouse (62%)
Z
Lens (71%)
Torino logo Torino
Z
Sassuolo (64%)
P
Udinese (79%)
R
Inter Milan (78%)
R
Cremonese (56%)
Z
Verona (50%)
Z
Pisa (46%)
P
AC Milan (65%)
Z
Parma (57%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Metz W
4 - 0 Z
48%
Paris SG W
2 - 2 R
84%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Marseille D
2 - 0 Z
61%
Lyon W
0 - 2 P
70%
Paris FC D
1 - 1 R
72%
Toulouse W
0 - 1 P
62%
Lens D
2 - 1 Z
71%
Lille W
1 - 1 R
78%
Nice D
0 - 0 R
39%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Sassuolo D
2 - 1 Z
64%
Udinese W
0 - 2 P
79%
Inter Milan D
2 - 2 R
78%
Cremonese W
0 - 0 R
56%
Verona D
2 - 1 Z
50%
Pisa W
1 - 0 Z
46%
AC Milan W
2 - 3 P
65%
Parma D
4 - 1 Z
57%
Napoli W
1 - 2 P
79%
Lazio D
2 - 0 Z
70%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 60.2 vs 64.8), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Lorient na średnio 1.4 i Torino na 1.6 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Lorient tracącym 1.1 i Torino tracącym 1.2 na mecz.

Lorient miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

Torino miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 4 meczów.

Przewaga własnego boiska sprzyja Torino z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Torino ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 8.3 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Lorient

Lorient

VS
Torino

Torino

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej