Przejdź do treści
Porównaj Mallorca vs OFK

Mallorca vs OFK Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Mallorca vs OFK: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Mallorca Mallorca Gospodarz
OFK OFK Gość
Mallorca
58.8
R Z P R Z Z P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

OFK
48.0
R P R R Z R Z R R R

Wygrane Kategorie

9

Mallorca

4

Remis

2

OFK

Radar Wydajności

Mallorca
OFK

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 3R, 3P

20%

2Z, 7R, 1P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
+3

+3

+3

+3

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
V. Muriqi (6 goli)
Y. Silué (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
50%

3Z / 6 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
25%

1Z / 4 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
72.4

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 64.8

52.2

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 50.4

Bilans z Elitą
50%

1Z / 2 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.85

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.45

1.33

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: +0.07

Skorygowana Siła
58.8

Atak: 57.1, Obrona: 77.5, Forma: 49.0

48.0

Atak: 47.7, Obrona: 64.7, Forma: 20.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1
1

16-30'

6
5

31-45'

3

46-60'

1
3

61-75'

2
2

76-90+'

4
Mallorca
OFK
Mallorca

Rozkład Siły

58.8

Ogólny

Atak 57.1
Obrona 77.5
Forma 49.0
Stałość 50.5
OFK

Rozkład Siły

48.0

Ogólny

Atak 47.7
Obrona 64.7
Forma 20.4
Stałość 75.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

93.0 vs 55.0

Jakość Przeciwnika

64.8 vs 50.4

Bilans z Elitą

50% vs 0%
Mallorca logo Mallorca
R
Villarreal (73%)
Z
Girona (64%)
P
Alavés (65%)
R
Valencia (67%)
Z
Rayo (74%)
Z
Real Madrid (65%)
P
Elche (66%)
Z
Espanyol (50%)
OFK logo OFK
R
Partizan (57%)
P
Železničar P (62%)
R
Radnik (50%)
R
Čukarički (46%)
Z
Novi Pazar (46%)
R
Radnik (50%)
Z
Radnički Niš (49%)
R
FK IMT (58%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Villarreal D
1 - 1 R
73%
Girona W
1 - 0 Z
64%
Alavés W
1 - 2 P
65%
Valencia D
1 - 1 R
67%
Rayo D
3 - 0 Z
74%
Real Madrid D
2 - 1 Z
65%
Elche W
1 - 2 P
66%
Espanyol D
2 - 1 Z
50%
Osasuna W
2 - 2 R
63%
Real Sociedad D
0 - 1 P
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Partizan W
1 - 1 R
57%
Železničar P W
0 - 2 P
62%
Radnik D
1 - 1 R
50%
Čukarički D
0 - 0 R
46%
Novi Pazar W
5 - 1 Z
46%
Radnik D
0 - 0 R
50%
Radnički Niš W
2 - 1 Z
49%
FK IMT D
3 - 3 R
58%
Napredak W
2 - 2 R
34%
Radnički Krag D
0 - 0 R
52%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Mallorca mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 72.4) w porównaniu z OFK (SoS: 52.2). Oznacza to, że statystyki Mallorca mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Mallorca na średnio 1.4 i OFK na 1.4 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Mallorca tracącym 1.1 i OFK tracącym 1.1 na mecz.

OFK nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Mallorca ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 10.8 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Mallorca

Mallorca

VS
OFK

OFK

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej