Przejdź do treści
Porównaj Ml. Boleslav vs Go Ahead

Ml. Boleslav vs Go Ahead Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Ml. Boleslav vs Go Ahead: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Ml. Boleslav Ml. Boleslav Gospodarz
Go Ahead Go Ahead Gość
Ml. Boleslav
57.6
P R R Z R R Z Z R Z

Ostatnie 10 Meczów

Go Ahead
56.1
P R R R Z P Z P Z Z

Wygrane Kategorie

5

Ml. Boleslav

3

Remis

7

Go Ahead

Radar Wydajności

Ml. Boleslav
Go Ahead

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 5R, 1P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

2.0

20 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
+9

+9

+8

+8

Czyste Konto
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Ševčík (4 goli)
J. Breum (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 12
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 12
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

50%

3Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
51.4

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 47.0

53.2

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 60.7

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 3 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.62

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: +0.08

2.0

Rzeczywiste: 2.0 | Różn: 0.0

Skorygowana Siła
57.6

Atak: 57.5, Obrona: 74.4, Forma: 40.6

56.1

Atak: 68.8, Obrona: 61.9, Forma: 41.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

4
2

16-30'

2
3

31-45'

2
5

46-60'

5
4

61-75'

4
3

76-90+'

3
Ml. Boleslav
Go Ahead
Ml. Boleslav

Rozkład Siły

57.6

Ogólny

Atak 57.5
Obrona 74.4
Forma 40.6
Stałość 63.7
Go Ahead

Rozkład Siły

56.1

Ogólny

Atak 68.8
Obrona 61.9
Forma 41.3
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

58.0 vs 80.0

Jakość Przeciwnika

47.0 vs 60.7

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
P
Dukla (46%)
R
Zlín (41%)
R
Ostrava (39%)
Z
Karviná (48%)
R
Liberec (48%)
R
Dukla (46%)
Z
Olomouc (51%)
Z
Pardubice (57%)
Go Ahead logo Go Ahead
P
PSV (75%)
R
Sparta (49%)
R
AZ (67%)
R
Groningen (66%)
Z
Zwolle (54%)
P
Utrecht (75%)
Z
NAC (49%)
P
Twente (76%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Dukla D
1 - 2 P
46%
Zlín D
1 - 1 R
41%
Ostrava W
0 - 0 R
39%
Karviná W
3 - 0 Z
48%
Liberec W
0 - 0 R
48%
Dukla D
1 - 1 R
46%
Olomouc W
4 - 2 Z
51%
Pardubice D
2 - 0 Z
57%
Slovácko W
2 - 2 R
50%
Jablonec D
3 - 0 Z
44%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
PSV D
1 - 4 P
75%
Sparta W
2 - 2 R
49%
AZ D
0 - 0 R
67%
Groningen W
0 - 0 R
66%
Zwolle D
5 - 0 Z
54%
Utrecht W
0 - 2 P
75%
NAC D
6 - 0 Z
49%
Twente D
1 - 4 P
76%
Excelsior W
1 - 0 Z
60%
Heracles D
4 - 0 Z
36%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 51.4 vs 53.2), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Go Ahead ma przewagę w ataku z 2.0 golami na mecz wobec 1.7 Ml. Boleslav, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Ml. Boleslav ma przewagę defensywną, tracąc 0.8 na mecz wobec 1.2 Go Ahead.

Ml. Boleslav nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Go Ahead miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.9 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

VS
Go Ahead

Go Ahead

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej