Przejdź do treści
Porównaj Moreirense vs Lorient

Moreirense vs Lorient Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Moreirense vs Lorient: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Moreirense Moreirense Gospodarz
Lorient Lorient Gość
Moreirense
35.6
P Z P Z R P P P R R

Ostatnie 10 Meczów

Lorient
51.4
Z R P Z P R P Z R R

Wygrane Kategorie

0

Moreirense

3

Remis

12

Lorient

Radar Wydajności

Moreirense
Lorient

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 3R, 5P

30%

3Z, 4R, 3P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
-8

-8

+3

+3

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
30%

3 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Alan (3 goli)
B. Dieng (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
52.8

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 60.7

60.2

Trudność Ligi: 81.9, Jakość Przeciwnika: 64.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 3 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.98

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.18

1.78

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.38

Skorygowana Siła
35.6

Atak: 27.4, Obrona: 48.0, Forma: 20.6

51.4

Atak: 51.4, Obrona: 69.8, Forma: 33.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1
1

16-30'

4

31-45'

2

46-60'

3
2

61-75'

1
1

76-90+'

5
Moreirense
Lorient
Moreirense

Rozkład Siły

35.6

Ogólny

Atak 27.4
Obrona 48.0
Forma 20.6
Stałość 61.3
Lorient

Rozkład Siły

51.4

Ogólny

Atak 51.4
Obrona 69.8
Forma 33.1
Stałość 57.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

79.0 vs 81.9

Jakość Przeciwnika

60.7 vs 64.0

Bilans z Elitą

0% vs 20%
Moreirense logo Moreirense
P
Tondela (57%)
Z
Estrela (49%)
P
Benfica (80%)
Z
Estoril (47%)
R
Famalicão (74%)
P
Braga (64%)
P
Arouca (57%)
P
Porto (74%)
Lorient logo Lorient
Z
Metz (48%)
R
Paris SG (84%)
P
Strasbourg (55%)
Z
Marseille (61%)
P
Lyon (70%)
R
Paris FC (72%)
P
Toulouse (62%)
Z
Lens (71%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Tondela W
0 - 2 P
57%
Estrela D
3 - 2 Z
49%
Benfica W
1 - 4 P
80%
Estoril D
1 - 0 Z
47%
Famalicão W
1 - 1 R
74%
Braga D
0 - 1 P
64%
Arouca D
0 - 1 P
57%
Porto W
0 - 3 P
74%
Nacional D
1 - 1 R
52%
Casa Pia W
1 - 1 R
53%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Metz W
4 - 0 Z
48%
Paris SG W
2 - 2 R
84%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Marseille D
2 - 0 Z
61%
Lyon W
0 - 2 P
70%
Paris FC D
1 - 1 R
72%
Toulouse W
0 - 1 P
62%
Lens D
2 - 1 Z
71%
Lille W
1 - 1 R
78%
Nice D
0 - 0 R
39%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 52.8 vs 60.2), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Lorient ma przewagę w ataku z 1.4 golami na mecz wobec 0.8 Moreirense, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Lorient ma przewagę defensywną, tracąc 1.1 na mecz wobec 1.6 Moreirense.

Moreirense miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Lorient miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Lorient wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (51.4 vs 35.6) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Moreirense

Moreirense

VS
Lorient

Lorient

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej