Przejdź do treści
Porównaj NAC vs Antwerp

NAC vs Antwerp Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj NAC vs Antwerp: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

NAC NAC Gospodarz
Antwerp Antwerp Gość
NAC
33.2
Z P P R R P P R P Z

Ostatnie 10 Meczów

Antwerp
41.9
P P Z Z Z P P P R R

Wygrane Kategorie

2

NAC

2

Remis

11

Antwerp

Radar Wydajności

NAC
Antwerp

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 3R, 5P

30%

3Z, 2R, 5P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.9

19 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Różnica Bramek
-11

-11

-4

-4

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Nassoh (2 goli)
C. Scott (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 4
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.8

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 62.3

56.3

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 54.2

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.91

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.11

1.15

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.05

Skorygowana Siła
33.2

Atak: 27.7, Obrona: 38.1, Forma: 20.8

41.9

Atak: 39.0, Obrona: 53.1, Forma: 31.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

1
1

46-60'

3
2

61-75'

1
2

76-90+'

4
NAC
Antwerp
NAC

Rozkład Siły

33.2

Ogólny

Atak 27.7
Obrona 38.1
Forma 20.8
Stałość 61.3
Antwerp

Rozkład Siły

41.9

Ogólny

Atak 39.0
Obrona 53.1
Forma 31.9
Stałość 49.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

80.0 vs 59.5

Jakość Przeciwnika

62.3 vs 54.2

Bilans z Elitą

0% vs 0%
NAC logo NAC
Z
Heerenveen (67%)
P
Utrecht (75%)
P
Ajax (62%)
R
Fortuna (61%)
R
Sparta (44%)
P
Zwolle (59%)
P
Go Ahead (70%)
R
Feyenoord (67%)
Antwerp logo Antwerp
P
Charleroi (46%)
P
Standard (55%)
Z
Westerlo (50%)
Z
Standard (60%)
Z
OHL (35%)
P
Charleroi (62%)
P
Genk (61%)
P
OHL (52%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Heerenveen D
2 - 0 Z
67%
Utrecht W
0 - 2 P
75%
Ajax D
0 - 2 P
62%
Fortuna W
1 - 1 R
61%
Sparta D
0 - 0 R
44%
Zwolle W
1 - 2 P
59%
Go Ahead W
0 - 6 P
70%
Feyenoord D
3 - 3 R
67%
Telstar W
0 - 3 P
69%
Volendam D
1 - 0 Z
49%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Charleroi D
0 - 1 P
46%
Standard D
0 - 5 P
55%
Westerlo W
4 - 2 Z
50%
Standard W
2 - 1 Z
60%
OHL D
2 - 0 Z
35%
Charleroi W
1 - 2 P
62%
Genk D
1 - 2 P
61%
OHL W
0 - 1 P
52%
Standard D
1 - 1 R
67%
La Louvière W
0 - 0 R
54%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.8 vs 56.3), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Antwerp ma przewagę w ataku z 1.1 golami na mecz wobec 0.8 NAC, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Antwerp ma przewagę defensywną, tracąc 1.5 na mecz wobec 1.9 NAC.

Antwerp nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.7 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Antwerp ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 8.7 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

NAC

NAC

VS
Antwerp

Antwerp

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej