Przejdź do treści
Porównaj Napredak vs Girona

Napredak vs Girona Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Napredak vs Girona: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Napredak Napredak Gospodarz
Girona Girona Gość
Napredak
25.8
Z P P P P P P P R P

Ostatnie 10 Meczów

Girona
46.3
R P P P R Z P Z R P

Wygrane Kategorie

2

Napredak

2

Remis

11

Girona

Radar Wydajności

Napredak
Girona

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 1R, 8P

20%

2Z, 3R, 5P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.4

24 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
-16

-16

-1

-1

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
70%

7 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
N. Bogdanovski (2 goli)
Joel Roca (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 4 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
17%

1Z / 6 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
41.4

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 55.5

65.9

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 67.8

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.82

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.02

1.27

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.17

Skorygowana Siła
25.8

Atak: 24.4, Obrona: 18.3, Forma: 9.1

46.3

Atak: 42.5, Obrona: 69.5, Forma: 23.2

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

1
1

61-75'

3
3

76-90+'

4
Napredak
Girona
Napredak

Rozkład Siły

25.8

Ogólny

Atak 24.4
Obrona 18.3
Forma 9.1
Stałość 74.8
Girona

Rozkład Siły

46.3

Ogólny

Atak 42.5
Obrona 69.5
Forma 23.2
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 93.0

Jakość Przeciwnika

55.5 vs 67.8

Bilans z Elitą

0% vs 20%
Napredak logo Napredak
Z
Spartak (33%)
P
Radnički Niš (44%)
P
Javor (56%)
P
FK IMT (58%)
P
TSC (60%)
P
Mladost Lučani (53%)
P
TSC (56%)
P
Vojvodina (68%)
Girona logo Girona
R
Rayo (79%)
P
Mallorca (68%)
P
Valencia (72%)
P
Betis (68%)
R
Real Madrid (70%)
Z
Villarreal (73%)
P
Osasuna (63%)
Z
Athletic (55%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Spartak W
3 - 0 Z
33%
Radnički Niš D
0 - 1 P
44%
Javor W
0 - 4 P
56%
FK IMT D
0 - 1 P
58%
TSC W
1 - 4 P
60%
Mladost Lučani W
0 - 2 P
53%
TSC D
1 - 2 P
56%
Vojvodina W
1 - 4 P
68%
OFK D
2 - 2 R
53%
Red Star W
0 - 4 P
74%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Rayo W
1 - 1 R
79%
Mallorca D
0 - 1 P
68%
Valencia W
1 - 2 P
72%
Betis D
2 - 3 P
68%
Real Madrid W
1 - 1 R
70%
Villarreal D
1 - 0 Z
73%
Osasuna W
0 - 1 P
63%
Athletic D
3 - 0 Z
55%
Levante W
1 - 1 R
76%
Celta Vigo D
1 - 2 P
54%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Girona mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 65.9) w porównaniu z Napredak (SoS: 41.4). Oznacza to, że statystyki Girona mają większą wagę.

Girona ma przewagę w ataku z 1.1 golami na mecz wobec 0.8 Napredak, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Girona jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.2 goli na mecz przy 2 czystych kontach, podczas gdy Napredak traci 2.4 na mecz.

Girona miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Girona wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (46.3 vs 25.8) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Napredak

Napredak

VS
Girona

Girona

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej