Przejdź do treści
Porównaj Nieciecza vs Górnik

Nieciecza vs Górnik Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Nieciecza vs Górnik: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Nieciecza Nieciecza Gospodarz
Górnik Górnik Gość
Nieciecza
33.8
P P Z P P Z P P P R

Ostatnie 10 Meczów

Górnik
50.0
P Z Z R Z R Z R P P

Wygrane Kategorie

4

Nieciecza

4

Remis

7

Górnik

Radar Wydajności

Nieciecza
Górnik

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 1R, 7P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.2

22 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Różnica Bramek
-11

-11

+2

+2

Czyste Konto
0%

0 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
70%

7 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
K. Zapolnik (3 goli)
R. Janicki (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
56.1

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 55.5

54.8

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 53.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.99

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.11

1.14

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.04

Skorygowana Siła
33.8

Atak: 38.9, Obrona: 28.3, Forma: 21.2

50.0

Atak: 38.4, Obrona: 73.4, Forma: 41.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

3

61-75'

2
2

76-90+'

5
Nieciecza
Górnik
Nieciecza

Rozkład Siły

33.8

Ogólny

Atak 38.9
Obrona 28.3
Forma 21.2
Stałość 57.7
Górnik

Rozkład Siły

50.0

Ogólny

Atak 38.4
Obrona 73.4
Forma 41.9
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

57.0 vs 57.0

Jakość Przeciwnika

55.5 vs 53.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
P
Legia (59%)
P
GKS Katowice (64%)
Z
Zagłębie (54%)
P
Wisła Płock (42%)
P
Widzew (59%)
Z
Piast (53%)
P
Lech (69%)
P
Motor (54%)
Górnik logo Górnik
P
Zagłębie (49%)
Z
Jagiellonia (53%)
Z
Kielce (43%)
R
Legia (64%)
Z
Cracovia (40%)
R
Widzew (59%)
Z
Raków (54%)
R
Motor (59%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Legia D
0 - 1 P
59%
GKS Katowice W
1 - 5 P
64%
Zagłębie W
2 - 1 Z
54%
Wisła Płock D
1 - 3 P
42%
Widzew W
0 - 1 P
59%
Piast D
3 - 2 Z
53%
Lech W
1 - 4 P
69%
Motor D
1 - 2 P
54%
Kielce W
1 - 2 P
48%
Radomiak D
1 - 1 R
53%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Zagłębie D
0 - 2 P
49%
Jagiellonia W
2 - 1 Z
53%
Kielce D
1 - 0 Z
43%
Legia W
1 - 1 R
64%
Cracovia D
3 - 0 Z
40%
Widzew W
0 - 0 R
59%
Raków D
3 - 1 Z
54%
Motor W
0 - 0 R
59%
GKS Katowice W
1 - 3 P
64%
Pogoń D
0 - 1 P
49%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 56.1 vs 54.8), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Nieciecza na średnio 1.1 i Górnik na 1.1 goli na mecz.

W obronie Górnik jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.9 goli na mecz przy 4 czystych kontach, podczas gdy Nieciecza traci 2.2 na mecz.

Nieciecza nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Górnik nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.7 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Górnik wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (50.0 vs 33.8) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Nieciecza

Nieciecza

VS
Górnik

Górnik

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej