Przejdź do treści
Porównaj Nordsjælland vs Winterthur

Nordsjælland vs Winterthur Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Nordsjælland vs Winterthur: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Nordsjælland Nordsjælland Gospodarz
Winterthur Winterthur Gość
Nordsjælland
51.3
R R P R Z R Z Z Z P

Ostatnie 10 Meczów

Winterthur
33.7
P Z R P P P P Z R R

Wygrane Kategorie

7

Nordsjælland

3

Remis

5

Winterthur

Radar Wydajności

Nordsjælland
Winterthur

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 4R, 2P

20%

2Z, 3R, 5P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

2.0

20 / 10 meczów

Różnica Bramek
+3

+3

-6

-6

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
30%

3 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
P. Amoako (2 goli)
N. Burkart (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 10 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.4

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 52.4

36.6

Trudność Ligi: 49.0, Jakość Przeciwnika: 48.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.06

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.04

1.46

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.06

Skorygowana Siła
51.3

Atak: 37.9, Obrona: 75.8, Forma: 41.4

33.7

Atak: 40.4, Obrona: 28.9, Forma: 17.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

4

16-30'

1
1

31-45'

4
3

46-60'

3
2

61-75'

1
4

76-90+'

1
Nordsjælland
Winterthur
Nordsjælland

Rozkład Siły

51.3

Ogólny

Atak 37.9
Obrona 75.8
Forma 41.4
Stałość 56.8
Winterthur

Rozkład Siły

33.7

Ogólny

Atak 40.4
Obrona 28.9
Forma 17.3
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 49.0

Jakość Przeciwnika

52.4 vs 48.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Nordsjælland logo Nordsjælland
R
Midtjylland (52%)
R
Brøndby (49%)
P
Viborg (55%)
R
AGF (57%)
Z
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
Z
Brøndby (44%)
Z
Sønderjyske (43%)
Winterthur logo Winterthur
P
GC Zürich (36%)
Z
Lausanne (42%)
R
Zürich (37%)
P
Servette (70%)
P
GC Zürich (27%)
P
Lausanne (43%)
P
Basel (46%)
Z
Luzern (57%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Midtjylland D
0 - 0 R
52%
Brøndby W
1 - 1 R
49%
Viborg W
0 - 1 P
55%
AGF D
1 - 1 R
57%
Viborg D
2 - 1 Z
50%
AGF W
1 - 1 R
62%
Brøndby D
2 - 1 Z
44%
Sønderjyske D
2 - 0 Z
43%
Midtjylland W
1 - 0 Z
57%
Viborg W
1 - 2 P
55%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
GC Zürich W
2 - 3 P
36%
Lausanne D
2 - 1 Z
42%
Zürich D
2 - 2 R
37%
Servette W
3 - 5 P
70%
GC Zürich D
0 - 2 P
27%
Lausanne W
1 - 2 P
43%
Basel D
0 - 2 P
46%
Luzern W
2 - 1 Z
57%
Sion W
1 - 1 R
66%
Servette D
1 - 1 R
61%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Nordsjælland mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 53.4) w porównaniu z Winterthur (SoS: 36.6). Oznacza to, że statystyki Nordsjælland mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Nordsjælland na średnio 1.1 i Winterthur na 1.4 goli na mecz.

W obronie Nordsjælland jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.8 goli na mecz przy 3 czystych kontach, podczas gdy Winterthur traci 2.0 na mecz.

Nordsjælland nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Nordsjælland wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (51.3 vs 33.7) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Nordsjælland

Nordsjælland

VS
Winterthur

Winterthur

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej