Przejdź do treści
Porównaj Obolon vs Górnik

Obolon vs Górnik Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Obolon vs Górnik: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Obolon Obolon Gospodarz
Górnik Górnik Gość
Obolon
37.6
R R P R P R P P R Z

Ostatnie 10 Meczów

Górnik
50.0
P Z Z R Z R Z R P P

Wygrane Kategorie

5

Obolon

2

Remis

8

Górnik

Radar Wydajności

Obolon
Górnik

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 5R, 4P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.8

18 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Różnica Bramek
-8

-8

+2

+2

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
T. Liakh (3 goli)
R. Janicki (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
17%

1Z / 6 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 4 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
63.1

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 68.2

54.8

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 53.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 6 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.31

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.31

1.14

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.04

Skorygowana Siła
37.6

Atak: 37.7, Obrona: 45.2, Forma: 11.3

50.0

Atak: 38.4, Obrona: 73.4, Forma: 41.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

61-75'

2
4

76-90+'

5
Obolon
Górnik
Obolon

Rozkład Siły

37.6

Ogólny

Atak 37.7
Obrona 45.2
Forma 11.3
Stałość 77.2
Górnik

Rozkład Siły

50.0

Ogólny

Atak 38.4
Obrona 73.4
Forma 41.9
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

98.0 vs 57.0

Jakość Przeciwnika

68.2 vs 53.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
R
Epitsentr (74%)
R
Kudrivka (55%)
P
Polissya (82%)
R
SK Poltava (45%)
P
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)
P
Karpaty Lviv (86%)
P
Dynamo Kyiv (83%)
Górnik logo Górnik
P
Zagłębie (49%)
Z
Jagiellonia (53%)
Z
Kielce (43%)
R
Legia (64%)
Z
Cracovia (40%)
R
Widzew (59%)
Z
Raków (54%)
R
Motor (59%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Epitsentr D
2 - 2 R
74%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Polissya W
1 - 3 P
82%
SK Poltava D
1 - 1 R
45%
Veres Rivne W
0 - 2 P
67%
Zorya D
3 - 3 R
75%
Karpaty Lviv W
0 - 4 P
86%
Dynamo Kyiv W
1 - 2 P
83%
Kryvbas KR D
0 - 0 R
71%
Rukh Vynnyky D
1 - 0 Z
44%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Zagłębie D
0 - 2 P
49%
Jagiellonia W
2 - 1 Z
53%
Kielce D
1 - 0 Z
43%
Legia W
1 - 1 R
64%
Cracovia D
3 - 0 Z
40%
Widzew W
0 - 0 R
59%
Raków D
3 - 1 Z
54%
Motor W
0 - 0 R
59%
GKS Katowice W
1 - 3 P
64%
Pogoń D
0 - 1 P
49%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 63.1 vs 54.8), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Obolon na średnio 1.0 i Górnik na 1.1 goli na mecz.

W obronie Górnik jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.9 goli na mecz przy 4 czystych kontach, podczas gdy Obolon traci 1.8 na mecz.

Obolon miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 6 meczów.

Górnik nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Górnik ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 12.4 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Obolon

Obolon

VS
Górnik

Górnik

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej