Przejdź do treści
Porównaj OFK vs Varaždin

OFK vs Varaždin Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj OFK vs Varaždin: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

OFK OFK Gospodarz
Varaždin Varaždin Gość
OFK
48.0
R P R R Z R Z R R R

Ostatnie 10 Meczów

Varaždin
42.1
R P P Z Z Z R P Z R

Wygrane Kategorie

6

OFK

6

Remis

3

Varaždin

Radar Wydajności

OFK
Varaždin

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 7R, 1P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
+3

+3

+2

+2

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Y. Silué (4 goli)
A. Latković (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 5
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
52.2

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 50.4

34.6

Trudność Ligi: 45.0, Jakość Przeciwnika: 47.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.33

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: +0.07

1.06

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: +0.24

Skorygowana Siła
48.0

Atak: 47.7, Obrona: 64.7, Forma: 20.4

42.1

Atak: 36.7, Obrona: 53.6, Forma: 33.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

4
6

16-30'

3

31-45'

1
1

46-60'

2
2

61-75'

2
4

76-90+'

1
OFK
Varaždin
OFK

Rozkład Siły

48.0

Ogólny

Atak 47.7
Obrona 64.7
Forma 20.4
Stałość 75.7
Varaždin

Rozkład Siły

42.1

Ogólny

Atak 36.7
Obrona 53.6
Forma 33.8
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 45.0

Jakość Przeciwnika

50.4 vs 47.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
OFK logo OFK
R
Partizan (57%)
P
Železničar P (62%)
R
Radnik (50%)
R
Čukarički (46%)
Z
Novi Pazar (46%)
R
Radnik (50%)
Z
Radnički Niš (49%)
R
FK IMT (58%)
Varaždin logo Varaždin
R
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
P
Dinamo Zagreb (76%)
Z
Rijeka (44%)
Z
Osijek (46%)
Z
Slaven (35%)
R
Gorica (44%)
P
Istra (46%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Partizan W
1 - 1 R
57%
Železničar P W
0 - 2 P
62%
Radnik D
1 - 1 R
50%
Čukarički D
0 - 0 R
46%
Novi Pazar W
5 - 1 Z
46%
Radnik D
0 - 0 R
50%
Radnički Niš W
2 - 1 Z
49%
FK IMT D
3 - 3 R
58%
Napredak W
2 - 2 R
34%
Radnički Krag D
0 - 0 R
52%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Lokomotiva D
1 - 1 R
44%
Hajduk W
1 - 3 P
58%
Dinamo Zagreb W
1 - 2 P
76%
Rijeka D
1 - 0 Z
44%
Osijek W
2 - 0 Z
46%
Slaven D
2 - 1 Z
35%
Gorica D
1 - 1 R
44%
Istra W
1 - 2 P
46%
Vukovar D
2 - 0 Z
32%
Lokomotiva W
1 - 1 R
49%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

OFK mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 52.2) w porównaniu z Varaždin (SoS: 34.6). Oznacza to, że statystyki OFK mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z OFK na średnio 1.4 i Varaždin na 1.3 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z OFK tracącym 1.1 i Varaždin tracącym 1.1 na mecz.

OFK nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

OFK ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 5.9 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

OFK

OFK

VS
Varaždin

Varaždin

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej