Przejdź do treści
Porównaj Panserraikos vs Slavia Prague

Panserraikos vs Slavia Prague Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Panserraikos vs Slavia Prague: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Panserraikos Panserraikos Gospodarz
Slavia Prague Slavia Prague Gość
Panserraikos
42.7
P P R Z P Z R Z R R

Ostatnie 10 Meczów

Slavia Prague
73.7
Z Z Z P R Z Z Z Z Z

Wygrane Kategorie

1

Panserraikos

3

Remis

11

Slavia Prague

Radar Wydajności

Panserraikos
Slavia Prague

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 4R, 3P

80%

8Z, 1R, 1P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Różnica Bramek
-3

-3

+11

+11

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Tsaousis (2 goli)
T. Chorý (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 10
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 5 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.6

Trudność Ligi: 56.0, Jakość Przeciwnika: 52.0

53.4

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 50.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.81

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.01

1.86

Rzeczywiste: 1.9 | Różn: +0.04

Skorygowana Siła
42.7

Atak: 27.6, Obrona: 65.6, Forma: 31.1

73.7

Atak: 65.5, Obrona: 75.8, Forma: 82.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1
3

16-30'

4
2

31-45'

3
2

46-60'

6

61-75'

1
1

76-90+'

4
Panserraikos
Slavia Prague
Panserraikos

Rozkład Siły

42.7

Ogólny

Atak 27.6
Obrona 65.6
Forma 31.1
Stałość 57.7
Slavia Prague

Rozkład Siły

73.7

Ogólny

Atak 65.5
Obrona 75.8
Forma 82.7
Stałość 68.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

56.0 vs 58.0

Jakość Przeciwnika

52.0 vs 50.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Panserraikos logo Panserraikos
P
Asteras (61%)
P
Kifisia (49%)
R
Larissa (41%)
Z
Larissa (46%)
P
Atromitos (54%)
Z
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
Z
Kifisia (54%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
Z
Sparta Prague (54%)
Z
Liberec (48%)
Z
Olomouc (46%)
P
Hradec Kr. (64%)
R
Plzeň (59%)
Z
Ostrava (39%)
Z
Zlín (46%)
Z
Sparta Prague (54%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Asteras W
0 - 1 P
61%
Kifisia D
1 - 2 P
49%
Larissa D
1 - 1 R
41%
Larissa W
1 - 0 Z
46%
Atromitos D
0 - 4 P
54%
Panaitolikos W
3 - 2 Z
53%
Asteras D
0 - 0 R
56%
Kifisia W
2 - 1 Z
54%
Panaitolikos W
0 - 0 R
53%
Aris D
0 - 0 R
53%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Sparta Prague D
3 - 2 Z
54%
Liberec W
2 - 1 Z
48%
Olomouc D
2 - 1 Z
46%
Hradec Kr. W
1 - 2 P
64%
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Ostrava W
2 - 0 Z
39%
Zlín W
3 - 1 Z
46%
Sparta Prague D
3 - 1 Z
54%
Dukla W
2 - 0 Z
51%
Liberec D
1 - 0 Z
43%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.6 vs 53.4), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Atak Slavia Prague jest na innym poziomie, ze średnią 1.9 goli na mecz, a T. Chorý prowadzi z 5 golami. Panserraikos strzela jedynie 0.8 na mecz.

Slavia Prague ma przewagę defensywną, tracąc 0.8 na mecz wobec 1.1 Panserraikos.

Panserraikos nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Slavia Prague nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Slavia Prague z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Slavia Prague to silna drużyna wyjazdowa z 80% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.3 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Na podstawie naszej kompleksowej analizy, Slavia Prague jest zdecydowanym faworytem. Przewaga w ataku (65.5), obronie (75.8) i formie (82.7) nie pozostawia wątpliwości. Panserraikos potrzebuje wyjątkowego występu.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Panserraikos

Panserraikos

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej