Przejdź do treści
Porównaj Panserraikos vs Winterthur

Panserraikos vs Winterthur Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Panserraikos vs Winterthur: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Panserraikos Panserraikos Gospodarz
Winterthur Winterthur Gość
Panserraikos
42.7
P P R Z P Z R Z R R

Ostatnie 10 Meczów

Winterthur
33.7
P Z R P P P P Z R R

Wygrane Kategorie

7

Panserraikos

2

Remis

6

Winterthur

Radar Wydajności

Panserraikos
Winterthur

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 4R, 3P

20%

2Z, 3R, 5P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

2.0

20 / 10 meczów

Różnica Bramek
-3

-3

-6

-6

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Tsaousis (2 goli)
N. Burkart (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 10 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.6

Trudność Ligi: 56.0, Jakość Przeciwnika: 52.0

36.6

Trudność Ligi: 49.0, Jakość Przeciwnika: 48.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.81

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.01

1.46

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.06

Skorygowana Siła
42.7

Atak: 27.6, Obrona: 65.6, Forma: 31.1

33.7

Atak: 40.4, Obrona: 28.9, Forma: 17.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

4
3

16-30'

1
2

31-45'

4
2

46-60'

3

61-75'

1
1

76-90+'

1
Panserraikos
Winterthur
Panserraikos

Rozkład Siły

42.7

Ogólny

Atak 27.6
Obrona 65.6
Forma 31.1
Stałość 57.7
Winterthur

Rozkład Siły

33.7

Ogólny

Atak 40.4
Obrona 28.9
Forma 17.3
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

56.0 vs 49.0

Jakość Przeciwnika

52.0 vs 48.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Panserraikos logo Panserraikos
P
Asteras (61%)
P
Kifisia (49%)
R
Larissa (41%)
Z
Larissa (46%)
P
Atromitos (54%)
Z
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
Z
Kifisia (54%)
Winterthur logo Winterthur
P
GC Zürich (36%)
Z
Lausanne (42%)
R
Zürich (37%)
P
Servette (70%)
P
GC Zürich (27%)
P
Lausanne (43%)
P
Basel (46%)
Z
Luzern (57%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Asteras W
0 - 1 P
61%
Kifisia D
1 - 2 P
49%
Larissa D
1 - 1 R
41%
Larissa W
1 - 0 Z
46%
Atromitos D
0 - 4 P
54%
Panaitolikos W
3 - 2 Z
53%
Asteras D
0 - 0 R
56%
Kifisia W
2 - 1 Z
54%
Panaitolikos W
0 - 0 R
53%
Aris D
0 - 0 R
53%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
GC Zürich W
2 - 3 P
36%
Lausanne D
2 - 1 Z
42%
Zürich D
2 - 2 R
37%
Servette W
3 - 5 P
70%
GC Zürich D
0 - 2 P
27%
Lausanne W
1 - 2 P
43%
Basel D
0 - 2 P
46%
Luzern W
2 - 1 Z
57%
Sion W
1 - 1 R
66%
Servette D
1 - 1 R
61%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Panserraikos mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 53.6) w porównaniu z Winterthur (SoS: 36.6). Oznacza to, że statystyki Panserraikos mają większą wagę.

Winterthur ma przewagę w ataku z 1.4 golami na mecz wobec 0.8 Panserraikos, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Panserraikos jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.1 goli na mecz przy 4 czystych kontach, podczas gdy Winterthur traci 2.0 na mecz.

Panserraikos nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Panserraikos to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Panserraikos ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 9.0 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Panserraikos

Panserraikos

VS
Winterthur

Winterthur

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej