Przejdź do treści
Porównaj Pardubice vs Brøndby

Pardubice vs Brøndby Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Pardubice vs Brøndby: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Pardubice Pardubice Gospodarz
Brøndby Brøndby Gość
Pardubice
55.2
P Z Z Z Z Z P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

Brøndby
42.4
P R P Z Z P P R P R

Wygrane Kategorie

10

Pardubice

2

Remis

3

Brøndby

Radar Wydajności

Pardubice
Brøndby

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
60%

6Z, 1R, 3P

20%

2Z, 3R, 5P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

-1

-1

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
V. Patrák (5 goli)
J. Ambæk (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
67%

4Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.6

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 50.6

54.3

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 53.9

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.49

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.09

1.03

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.03

Skorygowana Siła
55.2

Atak: 48.3, Obrona: 62.2, Forma: 62.2

42.4

Atak: 34.8, Obrona: 66.1, Forma: 20.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1

16-30'

1
4

31-45'

2
2

46-60'

3
3

61-75'

1
3

76-90+'

3
Pardubice
Brøndby
Pardubice

Rozkład Siły

55.2

Ogólny

Atak 48.3
Obrona 62.2
Forma 62.2
Stałość 43.3
Brøndby

Rozkład Siły

42.4

Ogólny

Atak 34.8
Obrona 66.1
Forma 20.9
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

58.0 vs 55.0

Jakość Przeciwnika

50.6 vs 53.9

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Pardubice logo Pardubice
P
Karviná (43%)
Z
Karviná (48%)
Z
Zlín (41%)
Z
Plzeň (64%)
Z
Olomouc (46%)
Z
Dukla (51%)
P
Ml. Boleslav (66%)
Z
Karviná (48%)
Brøndby logo Brøndby
P
AGF (57%)
R
Nordsjælland (55%)
P
Sønderjyske (48%)
Z
Viborg (55%)
Z
Sønderjyske (43%)
P
Midtjylland (52%)
P
Nordsjælland (60%)
R
AGF (62%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Karviná D
1 - 3 P
43%
Karviná W
2 - 1 Z
48%
Zlín D
3 - 1 Z
41%
Plzeň W
1 - 0 Z
64%
Olomouc D
2 - 1 Z
46%
Dukla W
2 - 0 Z
51%
Ml. Boleslav W
0 - 2 P
66%
Karviná W
2 - 1 Z
48%
Teplice D
1 - 1 R
49%
Slovácko W
0 - 2 P
50%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
AGF D
0 - 2 P
57%
Nordsjælland D
1 - 1 R
55%
Sønderjyske W
0 - 3 P
48%
Viborg W
1 - 0 Z
55%
Sønderjyske D
6 - 0 Z
43%
Midtjylland D
1 - 2 P
52%
Nordsjælland W
1 - 2 P
60%
AGF W
0 - 0 R
62%
Viborg D
0 - 1 P
50%
Midtjylland W
0 - 0 R
57%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.6 vs 54.3), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Pardubice ma przewagę w ataku z 1.4 golami na mecz wobec 1.0 Brøndby, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Pardubice tracącym 1.2 i Brøndby tracącym 1.1 na mecz.

Pardubice nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Brøndby nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Pardubice to silna drużyna wyjazdowa z 67% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.3 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Pardubice ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 12.8 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Pardubice

Pardubice

VS
Brøndby

Brøndby

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej