Przejdź do treści
Porównaj Pardubice vs Nantes

Pardubice vs Nantes Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Pardubice vs Nantes: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Pardubice Pardubice Gospodarz
Nantes Nantes Gość
Pardubice
55.2
P Z Z Z Z Z P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

Nantes
38.1
P Z P P R R R P P P

Wygrane Kategorie

10

Pardubice

3

Remis

2

Nantes

Radar Wydajności

Pardubice
Nantes

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
60%

6Z, 1R, 3P

10%

1Z, 3R, 6P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

0.7

7 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

-5

-5

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
V. Patrák (5 goli)
M. Abline (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
67%

4Z / 6 meczów

0%

0Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
53.6

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 50.6

57.4

Trudność Ligi: 86.0, Jakość Przeciwnika: 65.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.49

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.09

0.95

Rzeczywiste: 0.7 | Różn: -0.25

Skorygowana Siła
55.2

Atak: 48.3, Obrona: 62.2, Forma: 62.2

38.1

Atak: 25.1, Obrona: 64.4, Forma: 10.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2
1

16-30'

4

31-45'

1
2

46-60'

4
3

61-75'

3

76-90+'

Pardubice
Nantes
Pardubice

Rozkład Siły

55.2

Ogólny

Atak 48.3
Obrona 62.2
Forma 62.2
Stałość 43.3
Nantes

Rozkład Siły

38.1

Ogólny

Atak 25.1
Obrona 64.4
Forma 10.7
Stałość 74.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

58.0 vs 86.0

Jakość Przeciwnika

50.6 vs 65.6

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Pardubice logo Pardubice
P
Karviná (43%)
Z
Karviná (48%)
Z
Zlín (41%)
Z
Plzeň (64%)
Z
Olomouc (46%)
Z
Dukla (51%)
P
Ml. Boleslav (66%)
Z
Karviná (48%)
Nantes logo Nantes
P
Lens (76%)
Z
Marseille (61%)
P
Rennes (80%)
P
Paris SG (84%)
R
Brest (56%)
R
Auxerre (71%)
R
Metz (48%)
P
Strasbourg (55%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Karviná D
1 - 3 P
43%
Karviná W
2 - 1 Z
48%
Zlín D
3 - 1 Z
41%
Plzeň W
1 - 0 Z
64%
Olomouc D
2 - 1 Z
46%
Dukla W
2 - 0 Z
51%
Ml. Boleslav W
0 - 2 P
66%
Karviná W
2 - 1 Z
48%
Teplice D
1 - 1 R
49%
Slovácko W
0 - 2 P
50%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Lens W
0 - 1 P
76%
Marseille D
3 - 0 Z
61%
Rennes W
1 - 2 P
80%
Paris SG W
0 - 3 P
84%
Brest D
1 - 1 R
56%
Auxerre W
0 - 0 R
71%
Metz W
0 - 0 R
48%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Angers D
0 - 1 P
47%
Lille W
0 - 1 P
78%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.6 vs 57.4), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Pardubice ma przewagę w ataku z 1.4 golami na mecz wobec 0.7 Nantes, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Pardubice tracącym 1.2 i Nantes tracącym 1.2 na mecz.

Pardubice nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Nantes miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 5 meczów.

Pardubice to silna drużyna wyjazdowa z 67% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.2 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Pardubice wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (55.2 vs 38.1) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Pardubice

Pardubice

VS
Nantes

Nantes

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej