Przejdź do treści
Porównaj Pardubice vs Valencia

Pardubice vs Valencia Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Pardubice vs Valencia: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Pardubice Pardubice Gospodarz
Valencia Valencia Gość
Pardubice
55.2
P Z Z Z Z Z P Z R P

Ostatnie 10 Meczów

Valencia
52.5
Z P Z R P P Z P Z Z

Wygrane Kategorie

9

Pardubice

2

Remis

4

Valencia

Radar Wydajności

Pardubice
Valencia

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
60%

6Z, 1R, 3P

50%

5Z, 1R, 4P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

+1

+1

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
V. Patrák (5 goli)
U. Sadiq (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
67%

4Z / 6 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.6

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 50.6

58.9

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 62.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.49

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.09

1.4

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.2

Skorygowana Siła
55.2

Atak: 48.3, Obrona: 62.2, Forma: 62.2

52.5

Atak: 43.6, Obrona: 69.0, Forma: 54.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
1

16-30'

4

31-45'

1
2

46-60'

4
3

61-75'

3
3

76-90+'

3
Pardubice
Valencia
Pardubice

Rozkład Siły

55.2

Ogólny

Atak 48.3
Obrona 62.2
Forma 62.2
Stałość 43.3
Valencia

Rozkład Siły

52.5

Ogólny

Atak 43.6
Obrona 69.0
Forma 54.4
Stałość 38.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

58.0 vs 93.0

Jakość Przeciwnika

50.6 vs 62.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Pardubice logo Pardubice
P
Karviná (43%)
Z
Karviná (48%)
Z
Zlín (41%)
Z
Plzeň (64%)
Z
Olomouc (46%)
Z
Dukla (51%)
P
Ml. Boleslav (66%)
Z
Karviná (48%)
Valencia logo Valencia
Z
Athletic (60%)
P
Atlético (61%)
Z
Girona (59%)
R
Mallorca (73%)
P
Elche (66%)
P
Celta Vigo (54%)
Z
Sevilla (63%)
P
Oviedo (66%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Karviná D
1 - 3 P
43%
Karviná W
2 - 1 Z
48%
Zlín D
3 - 1 Z
41%
Plzeň W
1 - 0 Z
64%
Olomouc D
2 - 1 Z
46%
Dukla W
2 - 0 Z
51%
Ml. Boleslav W
0 - 2 P
66%
Karviná W
2 - 1 Z
48%
Teplice D
1 - 1 R
49%
Slovácko W
0 - 2 P
50%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Athletic W
1 - 0 Z
60%
Atlético D
0 - 2 P
61%
Girona D
2 - 1 Z
59%
Mallorca W
1 - 1 R
73%
Elche W
0 - 1 P
66%
Celta Vigo D
2 - 3 P
54%
Sevilla W
2 - 0 Z
63%
Oviedo W
0 - 1 P
66%
Alavés D
3 - 2 Z
60%
Osasuna D
1 - 0 Z
58%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.6 vs 58.9), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Pardubice na średnio 1.4 i Valencia na 1.2 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Pardubice tracącym 1.2 i Valencia tracącym 1.1 na mecz.

Pardubice nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Pardubice to silna drużyna wyjazdowa z 67% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Pardubice

Pardubice

VS
Valencia

Valencia

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej