Przejdź do treści
Porównaj Zwolle vs Kolos

Zwolle vs Kolos Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Zwolle vs Kolos: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Zwolle Zwolle Gospodarz
Kolos Kolos Gość
Zwolle
36.2
P Z P R P Z R R R R

Ostatnie 10 Meczów

Kolos
69.0
Z Z Z Z R R Z R P Z

Wygrane Kategorie

2

Zwolle

3

Remis

10

Kolos

Radar Wydajności

Zwolle
Kolos

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 5R, 3P

60%

6Z, 3R, 1P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.0

20 / 10 meczów

0.6

6 / 10 meczów

Różnica Bramek
-9

-9

+5

+5

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
T. Oosting (3 goli)
A. Salabai (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
52.9

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 59.7

72.1

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 65.3

Bilans z Elitą
0%

0Z / 3 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.23

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.13

1.53

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.43

Skorygowana Siła
36.2

Atak: 37.7, Obrona: 34.3, Forma: 20.6

69.0

Atak: 44.8, Obrona: 97.7, Forma: 73.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
3

16-30'

2

31-45'

1
2

46-60'

1
1

61-75'

2
4

76-90+'

4
Zwolle
Kolos
Zwolle

Rozkład Siły

36.2

Ogólny

Atak 37.7
Obrona 34.3
Forma 20.6
Stałość 67.3
Kolos

Rozkład Siły

69.0

Ogólny

Atak 44.8
Obrona 97.7
Forma 73.3
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

80.0 vs 98.0

Jakość Przeciwnika

59.7 vs 65.3

Bilans z Elitą

0% vs 40%
Zwolle logo Zwolle
P
Fortuna (61%)
Z
Heracles (36%)
P
PSV (80%)
R
Excelsior (54%)
P
Go Ahead (70%)
Z
NAC (49%)
R
Groningen (61%)
R
Sparta (49%)
Kolos logo Kolos
Z
Kudrivka (55%)
Z
Oleksandria (49%)
Z
SK Poltava (45%)
Z
LNZ Cherkasy (74%)
R
Rukh Vynnyky (49%)
R
Metalist 1925 (74%)
Z
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Fortuna W
2 - 3 P
61%
Heracles D
1 - 0 Z
36%
PSV W
1 - 6 P
80%
Excelsior D
2 - 2 R
54%
Go Ahead W
0 - 5 P
70%
NAC D
2 - 1 Z
49%
Groningen D
1 - 1 R
61%
Sparta W
1 - 1 R
49%
Ajax D
0 - 0 R
62%
Utrecht W
1 - 1 R
75%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Kudrivka D
1 - 0 Z
55%
Oleksandria W
3 - 0 Z
49%
SK Poltava D
2 - 0 Z
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 Z
74%
Rukh Vynnyky W
1 - 1 R
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 R
74%
Veres Rivne W
1 - 0 Z
67%
Zorya D
1 - 1 R
75%
Epitsentr W
0 - 4 P
79%
Karpaty Lviv W
1 - 0 Z
86%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Kolos mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 72.1) w porównaniu z Zwolle (SoS: 52.9). Oznacza to, że statystyki Kolos mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Zwolle na średnio 1.1 i Kolos na 1.1 goli na mecz.

W obronie Kolos jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.6 goli na mecz przy 7 czystych kontach, podczas gdy Zwolle traci 2.0 na mecz.

Zwolle miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Kolos miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 2 z 5 meczów.

Kolos to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Na podstawie naszej kompleksowej analizy, Kolos jest zdecydowanym faworytem. Przewaga w ataku (44.8), obronie (97.7) i formie (73.3) nie pozostawia wątpliwości. Zwolle potrzebuje wyjątkowego występu.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Zwolle

Zwolle

VS
Kolos

Kolos

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej