Przejdź do treści
Porównaj Zwolle vs Levante

Zwolle vs Levante Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Zwolle vs Levante: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Zwolle Zwolle Gospodarz
Levante Levante Gość
Zwolle
36.2
P Z P R P Z R R R R

Ostatnie 10 Meczów

Levante
55.7
Z Z P R Z Z P Z R R

Wygrane Kategorie

2

Zwolle

2

Remis

11

Levante

Radar Wydajności

Zwolle
Levante

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 5R, 3P

50%

5Z, 3R, 2P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.0

20 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Różnica Bramek
-9

-9

+1

+1

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
T. Oosting (3 goli)
Carlos Espí (6 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
52.9

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 59.7

59.6

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 64.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 3 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.23

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.13

2.0

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.4

Skorygowana Siła
36.2

Atak: 37.7, Obrona: 34.3, Forma: 20.6

55.7

Atak: 58.5, Obrona: 54.8, Forma: 54.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
3

16-30'

1

31-45'

5
2

46-60'

4
1

61-75'

1
4

76-90+'

4
Zwolle
Levante
Zwolle

Rozkład Siły

36.2

Ogólny

Atak 37.7
Obrona 34.3
Forma 20.6
Stałość 67.3
Levante

Rozkład Siły

55.7

Ogólny

Atak 58.5
Obrona 54.8
Forma 54.8
Stałość 53.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

80.0 vs 93.0

Jakość Przeciwnika

59.7 vs 64.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Zwolle logo Zwolle
P
Fortuna (61%)
Z
Heracles (36%)
P
PSV (80%)
R
Excelsior (54%)
P
Go Ahead (70%)
Z
NAC (49%)
R
Groningen (61%)
R
Sparta (49%)
Levante logo Levante
Z
Celta Vigo (59%)
Z
Osasuna (58%)
P
Villarreal (78%)
R
Espanyol (55%)
Z
Sevilla (58%)
Z
Getafe (67%)
P
Real Sociedad (66%)
Z
Oviedo (61%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Fortuna W
2 - 3 P
61%
Heracles D
1 - 0 Z
36%
PSV W
1 - 6 P
80%
Excelsior D
2 - 2 R
54%
Go Ahead W
0 - 5 P
70%
NAC D
2 - 1 Z
49%
Groningen D
1 - 1 R
61%
Sparta W
1 - 1 R
49%
Ajax D
0 - 0 R
62%
Utrecht W
1 - 1 R
75%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Celta Vigo W
3 - 2 Z
59%
Osasuna D
3 - 2 Z
58%
Villarreal W
1 - 5 P
78%
Espanyol W
0 - 0 R
55%
Sevilla D
2 - 0 Z
58%
Getafe D
1 - 0 Z
67%
Real Sociedad W
0 - 2 P
66%
Oviedo D
4 - 2 Z
61%
Rayo W
1 - 1 R
79%
Girona D
1 - 1 R
59%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 52.9 vs 59.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Levante ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 1.1 Zwolle, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Levante ma przewagę defensywną, tracąc 1.5 na mecz wobec 2.0 Zwolle.

Zwolle miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Przewaga własnego boiska sprzyja Levante z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.1 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Levante wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (55.7 vs 36.2) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Zwolle

Zwolle

VS
Levante

Levante

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej