Przejdź do treści
Porównaj PSV vs Istra

PSV vs Istra Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj PSV vs Istra: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

PSV PSV Gospodarz
Istra Istra Gość
PSV
80.0
Z R Z Z Z P P Z Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Istra
35.8
Z Z P P P P P Z Z P

Wygrane Kategorie

12

PSV

1

Remis

2

Istra

Radar Wydajności

PSV
Istra

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
70%

7Z, 1R, 2P

40%

4Z, 0R, 6P

Gole na Mecz
2.9

29 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
+13

+13

-3

-3

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
90%

9 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
90%

9 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Pepi (7 goli)
S. Prevljak (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 12 / 2. Połowa: 17
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
80%

4Z / 5 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

50%

2Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
78.6

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 61.8

34.5

Trudność Ligi: 45.0, Jakość Przeciwnika: 47.2

Bilans z Elitą
100%

2Z / 2 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
3.64

Rzeczywiste: 2.9 | Różn: -0.74

0.93

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: +0.07

Skorygowana Siła
80.0

Atak: 100, Obrona: 60.0, Forma: 90.0

35.8

Atak: 28.2, Obrona: 47.9, Forma: 33.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

4

0-15'

3
2

16-30'

2
4

31-45'

1
7

46-60'

3

61-75'

1
9

76-90+'

3
PSV
Istra
PSV

Rozkład Siły

80.0

Ogólny

Atak 100
Obrona 60.0
Forma 90.0
Stałość 53.2
Istra

Rozkład Siły

35.8

Ogólny

Atak 28.2
Obrona 47.9
Forma 33.8
Stałość 35.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

80.0 vs 45.0

Jakość Przeciwnika

61.8 vs 47.2

Bilans z Elitą

100% vs 0%
PSV logo PSV
Z
Go Ahead (70%)
R
Ajax (67%)
Z
Zwolle (54%)
Z
Sparta (49%)
Z
Utrecht (70%)
P
Telstar (69%)
P
NEC (64%)
Z
AZ (67%)
Istra logo Istra
Z
Osijek (46%)
Z
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
P
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
P
Hajduk (53%)
Z
Varaždin (48%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Go Ahead W
4 - 1 Z
70%
Ajax W
2 - 2 R
67%
Zwolle D
6 - 1 Z
54%
Sparta W
2 - 0 Z
49%
Utrecht D
4 - 3 Z
70%
Telstar W
1 - 3 P
69%
NEC D
2 - 3 P
64%
AZ D
2 - 1 Z
67%
Heracles W
3 - 1 Z
41%
Heerenveen D
3 - 1 Z
67%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Osijek W
1 - 0 Z
46%
Slaven D
3 - 1 Z
35%
Gorica W
0 - 1 P
50%
Dinamo Zagreb D
0 - 2 P
71%
Vukovar D
1 - 2 P
32%
Lokomotiva W
0 - 2 P
49%
Hajduk D
1 - 3 P
53%
Varaždin D
2 - 1 Z
48%
Rijeka W
2 - 0 Z
48%
Osijek D
0 - 1 P
40%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

PSV mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 78.6) w porównaniu z Istra (SoS: 34.5). Oznacza to, że statystyki PSV mają większą wagę.

Atak PSV jest na innym poziomie, ze średnią 2.9 goli na mecz, a R. Pepi prowadzi z 7 golami. Istra strzela jedynie 1.0 na mecz.

Istra ma przewagę defensywną, tracąc 1.3 na mecz wobec 1.6 PSV.

Przewaga własnego boiska sprzyja PSV z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

PSV to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.4 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Na podstawie naszej kompleksowej analizy, PSV jest zdecydowanym faworytem. Przewaga w ataku (100), obronie (60.0) i formie (90.0) nie pozostawia wątpliwości. Istra potrzebuje wyjątkowego występu.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

PSV

PSV

VS
Istra

Istra

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej