Przejdź do treści
Porównaj La Louvière vs Sparta

La Louvière vs Sparta Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj La Louvière vs Sparta: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

La Louvière La Louvière Gospodarz
Sparta Sparta Gość
La Louvière
35.9
Z P P P P P R Z R R

Ostatnie 10 Meczów

Sparta
29.8
P R P P R Z P R P P

Wygrane Kategorie

8

La Louvière

4

Remis

3

Sparta

Radar Wydajności

La Louvière
Sparta

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 3R, 5P

10%

1Z, 3R, 6P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.0

20 / 10 meczów

2.2

22 / 10 meczów

Różnica Bramek
-6

-6

-14

-14

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
P. Fall (6 goli)
M. Zonneveld (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
44.4

Trudność Ligi: 62.4, Jakość Przeciwnika: 55.6

55.1

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 65.9

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.47

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.07

0.98

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.18

Skorygowana Siła
35.9

Atak: 44.1, Obrona: 31.5, Forma: 18.9

29.8

Atak: 28.0, Obrona: 28.0, Forma: 10.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

2
3

46-60'

2
3

61-75'

3

76-90+'

3
La Louvière
Sparta
La Louvière

Rozkład Siły

35.9

Ogólny

Atak 44.1
Obrona 31.5
Forma 18.9
Stałość 61.3
Sparta

Rozkład Siły

29.8

Ogólny

Atak 28.0
Obrona 28.0
Forma 10.5
Stałość 74.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

62.4 vs 80.0

Jakość Przeciwnika

55.6 vs 65.9

Bilans z Elitą

0% vs 0%
La Louvière logo La Louvière
Z
Cercle Brugge (46%)
P
Dender (40%)
P
ZW (59%)
P
ZW (54%)
P
Cercle Brugge (63%)
P
Dender (46%)
R
Genk (61%)
Z
Cercle Brugge (63%)
Sparta logo Sparta
P
Twente (81%)
R
Go Ahead (66%)
P
Telstar (69%)
P
PSV (75%)
R
NAC (54%)
Z
Volendam (49%)
P
Ajax (67%)
R
Zwolle (54%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Cercle Brugge D
4 - 1 Z
46%
Dender W
1 - 2 P
40%
ZW W
0 - 4 P
59%
ZW D
0 - 2 P
54%
Cercle Brugge W
0 - 3 P
63%
Dender D
0 - 1 P
46%
Genk D
5 - 5 R
61%
Cercle Brugge W
3 - 1 Z
63%
Antwerp D
0 - 0 R
52%
Standard W
1 - 1 R
72%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Twente W
0 - 4 P
81%
Go Ahead D
2 - 2 R
66%
Telstar W
1 - 4 P
69%
PSV D
0 - 2 P
75%
NAC W
0 - 0 R
54%
Volendam D
2 - 0 Z
49%
Ajax W
0 - 4 P
67%
Zwolle D
1 - 1 R
54%
Heerenveen W
1 - 2 P
72%
AZ W
1 - 3 P
72%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Sparta mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 55.1) w porównaniu z La Louvière (SoS: 44.4). Oznacza to, że statystyki Sparta mają większą wagę.

La Louvière ma przewagę w ataku z 1.4 golami na mecz wobec 0.8 Sparta, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z La Louvière tracącym 2.0 i Sparta tracącym 2.2 na mecz.

Sparta miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 4 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.2 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

La Louvière ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 6.1 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

La Louvière

La Louvière

VS
Sparta

Sparta

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej