Przejdź do treści
Porównaj Radnički Niš vs Antwerp

Radnički Niš vs Antwerp Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Radnički Niš vs Antwerp: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Radnički Niš Radnički Niš Gospodarz
Antwerp Antwerp Gość
Radnički Niš
36.1
Z Z P Z R P P P P R

Ostatnie 10 Meczów

Antwerp
41.9
P P Z Z Z P P P R R

Wygrane Kategorie

2

Radnički Niš

6

Remis

7

Antwerp

Radar Wydajności

Radnički Niš
Antwerp

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 2R, 5P

30%

3Z, 2R, 5P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Różnica Bramek
-5

-5

-4

-4

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
A. Shestyuk (5 goli)
C. Scott (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
17%

1Z / 6 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
40.6

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 53.2

56.3

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 54.2

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.09

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.01

1.15

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.05

Skorygowana Siła
36.1

Atak: 33.2, Obrona: 42.3, Forma: 27.2

41.9

Atak: 39.0, Obrona: 53.1, Forma: 31.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

16-30'

2
3

31-45'

1
4

46-60'

3
2

61-75'

1
2

76-90+'

4
Radnički Niš
Antwerp
Radnički Niš

Rozkład Siły

36.1

Ogólny

Atak 33.2
Obrona 42.3
Forma 27.2
Stałość 49.3
Antwerp

Rozkład Siły

41.9

Ogólny

Atak 39.0
Obrona 53.1
Forma 31.9
Stałość 49.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 59.5

Jakość Przeciwnika

53.2 vs 54.2

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
Z
Mladost Lučani (48%)
Z
Napredak (34%)
P
FK IMT (63%)
Z
Javor (52%)
R
Radnički Krag (57%)
P
Vojvodina (68%)
P
OFK (53%)
P
Red Star (74%)
Antwerp logo Antwerp
P
Charleroi (46%)
P
Standard (55%)
Z
Westerlo (50%)
Z
Standard (60%)
Z
OHL (35%)
P
Charleroi (62%)
P
Genk (61%)
P
OHL (52%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Mladost Lučani D
1 - 0 Z
48%
Napredak W
1 - 0 Z
34%
FK IMT W
0 - 2 P
63%
Javor D
3 - 2 Z
52%
Radnički Krag W
1 - 1 R
57%
Vojvodina W
2 - 3 P
68%
OFK D
1 - 2 P
53%
Red Star W
0 - 2 P
74%
Spartak D
0 - 2 P
28%
Radnik W
2 - 2 R
55%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Charleroi D
0 - 1 P
46%
Standard D
0 - 5 P
55%
Westerlo W
4 - 2 Z
50%
Standard W
2 - 1 Z
60%
OHL D
2 - 0 Z
35%
Charleroi W
1 - 2 P
62%
Genk D
1 - 2 P
61%
OHL W
0 - 1 P
52%
Standard D
1 - 1 R
67%
La Louvière W
0 - 0 R
54%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Antwerp mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 56.3) w porównaniu z Radnički Niš (SoS: 40.6). Oznacza to, że statystyki Antwerp mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Radnički Niš na średnio 1.1 i Antwerp na 1.1 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Radnički Niš tracącym 1.6 i Antwerp tracącym 1.5 na mecz.

Antwerp nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.7 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Antwerp ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 5.8 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Antwerp

Antwerp

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej