Przejdź do treści
Porównaj Radomiak vs Tondela

Radomiak vs Tondela Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Radomiak vs Tondela: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Radomiak Radomiak Gospodarz
Tondela Tondela Gość
Radomiak
49.9
R Z Z Z P R P R P Z

Ostatnie 10 Meczów

Tondela
37.0
Z Z R P P R P R P R

Wygrane Kategorie

10

Radomiak

4

Remis

1

Tondela

Radar Wydajności

Radomiak
Tondela

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 3R, 3P

20%

2Z, 4R, 4P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

-7

-7

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Wolski (3 goli)
Rony Lopes (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
50%

3Z / 6 meczów

17%

1Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
25%

1Z / 4 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
54.0

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 52.0

52.7

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 60.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.12

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: +0.08

0.92

Rzeczywiste: 0.9 | Różn: -0.02

Skorygowana Siła
49.9

Atak: 41.6, Obrona: 69.3, Forma: 41.6

37.0

Atak: 30.8, Obrona: 47.9, Forma: 20.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

2

46-60'

2
2

61-75'

1
3

76-90+'

3
Radomiak
Tondela
Radomiak

Rozkład Siły

49.9

Ogólny

Atak 41.6
Obrona 69.3
Forma 41.6
Stałość 50.5
Tondela

Rozkład Siły

37.0

Ogólny

Atak 30.8
Obrona 47.9
Forma 20.5
Stałość 64.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

57.0 vs 79.0

Jakość Przeciwnika

52.0 vs 60.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
R
Cracovia (45%)
Z
Lechia (46%)
Z
Wisła Płock (47%)
Z
Widzew (54%)
P
Zagłębie (54%)
R
Motor (54%)
P
Piast (58%)
R
Legia (59%)
Tondela logo Tondela
Z
Moreirense (50%)
Z
Casa Pia (53%)
R
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
P
Porto (74%)
R
Gil Vicente (55%)
P
Vitória SC (59%)
R
AVS (59%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Cracovia W
0 - 0 R
45%
Lechia D
3 - 1 Z
46%
Wisła Płock W
1 - 0 Z
47%
Widzew D
2 - 1 Z
54%
Zagłębie W
0 - 1 P
54%
Motor D
1 - 1 R
54%
Piast W
1 - 3 P
58%
Legia D
1 - 1 R
59%
GKS Katowice D
0 - 1 P
59%
Arka D
3 - 1 Z
44%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Moreirense D
2 - 0 Z
50%
Casa Pia W
1 - 0 Z
53%
Sporting W
2 - 2 R
75%
Nacional D
0 - 2 P
52%
Porto W
0 - 2 P
74%
Gil Vicente D
2 - 2 R
55%
Vitória SC W
0 - 5 P
59%
AVS D
0 - 0 R
59%
Rio Ave D
0 - 1 P
61%
Santa Clara D
2 - 2 R
66%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 54.0 vs 52.7), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Radomiak na średnio 1.2 i Tondela na 0.9 goli na mecz.

Radomiak ma przewagę defensywną, tracąc 1.0 na mecz wobec 1.6 Tondela.

Radomiak nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Radomiak ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 12.9 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Radomiak

Radomiak

VS
Tondela

Tondela

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej