Przejdź do treści
Porównaj Radomiak vs Tromsø

Radomiak vs Tromsø Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Radomiak vs Tromsø: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Radomiak Radomiak Gospodarz
Tromsø Tromsø Gość
Radomiak
49.9
R Z Z Z P R P R P Z

Ostatnie 10 Meczów

Tromsø
64.8
Z R P Z Z R Z Z Z Z

Wygrane Kategorie

2

Radomiak

3

Remis

10

Tromsø

Radar Wydajności

Radomiak
Tromsø

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 3R, 3P

70%

7Z, 2R, 1P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.7

17 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

+9

+9

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Wolski (3 goli)
J. Hjertø-Dahl (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 11
Wygrane u Siebie
50%

3Z / 6 meczów

71%

5Z / 7 meczów

Wygrane na Wyjeździe
25%

1Z / 4 meczów

67%

2Z / 3 meczów

Trudność Terminarza
54.0

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 52.0

48.0

Trudność Ligi: 50.0, Jakość Przeciwnika: 46.7

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.12

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: +0.08

1.56

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: +0.14

Skorygowana Siła
49.9

Atak: 41.6, Obrona: 69.3, Forma: 41.6

64.8

Atak: 55.5, Obrona: 71.9, Forma: 68.6

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

2
1

16-30'

3
1

31-45'

1
2

46-60'

5
2

61-75'

3
3

76-90+'

3
Radomiak
Tromsø
Radomiak

Rozkład Siły

49.9

Ogólny

Atak 41.6
Obrona 69.3
Forma 41.6
Stałość 50.5
Tromsø

Rozkład Siły

64.8

Ogólny

Atak 55.5
Obrona 71.9
Forma 68.6
Stałość 63.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

57.0 vs 50.0

Jakość Przeciwnika

52.0 vs 46.7

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
R
Cracovia (45%)
Z
Lechia (46%)
Z
Wisła Płock (47%)
Z
Widzew (54%)
P
Zagłębie (54%)
R
Motor (54%)
P
Piast (58%)
R
Legia (59%)
Tromsø logo Tromsø
Z
Molde (52%)
R
Start (40%)
P
Brann (45%)
Z
Sandefjord (50%)
Z
Sarpsborg (47%)
R
Lillestrøm (57%)
Z
Kristiansund (45%)
Z
Rosenborg (42%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Cracovia W
0 - 0 R
45%
Lechia D
3 - 1 Z
46%
Wisła Płock W
1 - 0 Z
47%
Widzew D
2 - 1 Z
54%
Zagłębie W
0 - 1 P
54%
Motor D
1 - 1 R
54%
Piast W
1 - 3 P
58%
Legia D
1 - 1 R
59%
GKS Katowice D
0 - 1 P
59%
Arka D
3 - 1 Z
44%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Molde D
2 - 0 Z
52%
Start W
1 - 1 R
40%
Brann D
0 - 5 P
45%
Sandefjord D
3 - 1 Z
50%
Sarpsborg W
1 - 0 Z
47%
Lillestrøm D
0 - 0 R
57%
Kristiansund D
2 - 0 Z
45%
Rosenborg D
2 - 0 Z
42%
Brann W
2 - 1 Z
50%
Fredrikstad D
4 - 0 Z
39%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 54.0 vs 48.0), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Tromsø ma przewagę w ataku z 1.7 golami na mecz wobec 1.2 Radomiak, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Radomiak tracącym 1.0 i Tromsø tracącym 0.8 na mecz.

Radomiak nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Tromsø nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Tromsø to silna drużyna wyjazdowa z 67% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Tromsø ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 14.9 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Radomiak

Radomiak

VS
Tromsø

Tromsø

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej