Przejdź do treści
Porównaj Raków vs Zürich

Raków vs Zürich Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Raków vs Zürich: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Raków Raków Gospodarz
Zürich Zürich Gość
Raków
53.7
Z Z Z R R R P P P Z

Ostatnie 10 Meczów

Zürich
35.5
P Z R P P P Z P P P

Wygrane Kategorie

12

Raków

2

Remis

1

Zürich

Radar Wydajności

Raków
Zürich

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 3R, 3P

20%

2Z, 1R, 7P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.7

17 / 10 meczów

Różnica Bramek
+4

+4

-7

-7

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
J. Braut Brunes (5 goli)
Ivan Cavaleiro (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 11
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
57.2

Trudność Ligi: 61.2, Jakość Przeciwnika: 54.5

49.9

Trudność Ligi: 49.0, Jakość Przeciwnika: 50.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.68

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.08

0.9

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: +0.1

Skorygowana Siła
53.7

Atak: 57.2, Obrona: 64.3, Forma: 42.9

35.5

Atak: 33.3, Obrona: 43.3, Forma: 20.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

1
5

46-60'

1
1

61-75'

5
5

76-90+'

1
Raków
Zürich
Raków

Rozkład Siły

53.7

Ogólny

Atak 57.2
Obrona 64.3
Forma 42.9
Stałość 50.5
Zürich

Rozkład Siły

35.5

Ogólny

Atak 33.3
Obrona 43.3
Forma 20.0
Stałość 57.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

61.2 vs 49.0

Jakość Przeciwnika

54.5 vs 50.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Raków logo Raków
Z
Kielce (43%)
Z
Lechia (51%)
Z
Cracovia (40%)
R
Motor (59%)
R
Widzew (54%)
R
Legia (64%)
P
Fiorentina (61%)
P
Górnik (58%)
Zürich logo Zürich
P
Luzern (61%)
Z
GC Zürich (31%)
R
Winterthur (46%)
P
Lausanne (47%)
P
Lugano (50%)
P
St.Gallen (60%)
Z
Thun (44%)
P
Sion (62%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Kielce D
2 - 0 Z
43%
Lechia W
2 - 1 Z
51%
Cracovia D
4 - 1 Z
40%
Motor W
1 - 1 R
59%
Widzew D
1 - 1 R
54%
Legia W
1 - 1 R
64%
Fiorentina D
1 - 2 P
61%
Górnik W
1 - 3 P
58%
Fiorentina W
1 - 2 P
66%
Pogoń D
2 - 0 Z
49%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Luzern W
0 - 1 P
61%
GC Zürich D
2 - 1 Z
31%
Winterthur W
2 - 2 R
46%
Lausanne W
0 - 3 P
47%
Lugano D
0 - 1 P
50%
St.Gallen W
1 - 2 P
60%
Thun D
2 - 1 Z
44%
Sion D
1 - 2 P
62%
Servette W
1 - 2 P
66%
Lausanne D
1 - 2 P
38%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 57.2 vs 49.9), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Raków ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 1.0 Zürich, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Raków ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.7 Zürich.

Raków nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Zürich nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Raków wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (53.7 vs 35.5) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Raków

Raków

VS
Zürich

Zürich

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej