Przejdź do treści
Porównaj Rayo vs Girona

Rayo vs Girona Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Rayo vs Girona: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Rayo Rayo Gospodarz
Girona Girona Gość
Rayo
65.9
R Z Z Z R Z P P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Girona
46.3
R P P P R Z P Z R P

Wygrane Kategorie

12

Rayo

2

Remis

1

Girona

Radar Wydajności

Rayo
Girona

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
60%

6Z, 2R, 2P

20%

2Z, 3R, 5P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
+4

+4

-1

-1

Czyste Konto
60%

6 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Alemão (4 goli)
Joel Roca (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
67%

4Z / 6 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
50%

2Z / 4 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
69.3

Trudność Ligi: 87.0, Jakość Przeciwnika: 63.0

65.9

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 67.8

Bilans z Elitą
50%

2Z / 4 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.74

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.34

1.27

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.17

Skorygowana Siła
65.9

Atak: 55.7, Obrona: 79.5, Forma: 71.6

46.3

Atak: 42.5, Obrona: 69.5, Forma: 23.2

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

1
3

46-60'

1
3

61-75'

3
4

76-90+'

4
Rayo
Girona
Rayo

Rozkład Siły

65.9

Ogólny

Atak 55.7
Obrona 79.5
Forma 71.6
Stałość 52.0
Girona

Rozkład Siły

46.3

Ogólny

Atak 42.5
Obrona 69.5
Forma 23.2
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

87.0 vs 93.0

Jakość Przeciwnika

63.0 vs 67.8

Bilans z Elitą

50% vs 20%
Rayo logo Rayo
R
Girona (59%)
Z
Strasbourg (57%)
Z
Getafe (72%)
Z
Strasbourg (52%)
R
Real Sociedad (61%)
Z
Espanyol (50%)
P
AEK Athens (75%)
P
Mallorca (73%)
Girona logo Girona
R
Rayo (79%)
P
Mallorca (68%)
P
Valencia (72%)
P
Betis (68%)
R
Real Madrid (70%)
Z
Villarreal (73%)
P
Osasuna (63%)
Z
Athletic (55%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Girona D
1 - 1 R
59%
Strasbourg W
1 - 0 Z
57%
Getafe W
2 - 0 Z
72%
Strasbourg D
1 - 0 Z
52%
Real Sociedad D
3 - 3 R
61%
Espanyol D
1 - 0 Z
50%
AEK Athens W
1 - 3 P
75%
Mallorca W
0 - 3 P
73%
AEK Athens D
3 - 0 Z
70%
Elche D
1 - 0 Z
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Rayo W
1 - 1 R
79%
Mallorca D
0 - 1 P
68%
Valencia W
1 - 2 P
72%
Betis D
2 - 3 P
68%
Real Madrid W
1 - 1 R
70%
Villarreal D
1 - 0 Z
73%
Osasuna W
0 - 1 P
63%
Athletic D
3 - 0 Z
55%
Levante W
1 - 1 R
76%
Celta Vigo D
1 - 2 P
54%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 69.3 vs 65.9), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Rayo na średnio 1.4 i Girona na 1.1 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Rayo tracącym 1.0 i Girona tracącym 1.2 na mecz.

Rayo udowodnił swoją wartość przeciwko elitarnym rywalom, wygrywając 2 z 4 meczów.

Girona miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.4 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Rayo wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (65.9 vs 46.3) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Drużyny zremisowały 1-1 w Spanish La Liga (2026-05-11). Poprzedni mecz zakończył się remisem, więc żadna ze stron nie ma przewagi psychologicznej.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Rayo

Rayo

VS
Girona

Girona

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej