Przejdź do treści
Porównaj Rayo vs Union Berlin

Rayo vs Union Berlin Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Rayo vs Union Berlin: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Rayo Rayo Gospodarz
Union Berlin Union Berlin Gość
Rayo
65.9
R Z Z Z R Z P P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Union Berlin
38.8
Z R P P P R P Z P P

Wygrane Kategorie

10

Rayo

2

Remis

3

Union Berlin

Radar Wydajności

Rayo
Union Berlin

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
60%

6Z, 2R, 2P

20%

2Z, 2R, 6P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

2.1

21 / 10 meczów

Różnica Bramek
+4

+4

-10

-10

Czyste Konto
60%

6 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Alemão (4 goli)
O. Burke (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
67%

4Z / 6 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
50%

2Z / 4 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
69.3

Trudność Ligi: 87.0, Jakość Przeciwnika: 63.0

72.2

Trudność Ligi: 91.0, Jakość Przeciwnika: 66.6

Bilans z Elitą
50%

2Z / 4 meczów

50%

2Z / 4 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.74

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.34

1.55

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.45

Skorygowana Siła
65.9

Atak: 55.7, Obrona: 79.5, Forma: 71.6

38.8

Atak: 44.8, Obrona: 36.7, Forma: 24.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

1
3

61-75'

2
4

76-90+'

6
Rayo
Union Berlin
Rayo

Rozkład Siły

65.9

Ogólny

Atak 55.7
Obrona 79.5
Forma 71.6
Stałość 52.0
Union Berlin

Rozkład Siły

38.8

Ogólny

Atak 44.8
Obrona 36.7
Forma 24.4
Stałość 59.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

87.0 vs 91.0

Jakość Przeciwnika

63.0 vs 66.6

Bilans z Elitą

50% vs 50%
Rayo logo Rayo
R
Girona (59%)
Z
Strasbourg (57%)
Z
Getafe (72%)
Z
Strasbourg (52%)
R
Real Sociedad (61%)
Z
Espanyol (50%)
P
AEK Athens (75%)
P
Mallorca (73%)
Union Berlin logo Union Berlin
Z
Mainz 05 (70%)
R
Köln (57%)
P
Leipzig (84%)
P
Wolfsburg (50%)
P
Heidenheim (67%)
R
St. Pauli (50%)
P
Bayern Munich (86%)
Z
Freiburg (72%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Girona D
1 - 1 R
59%
Strasbourg W
1 - 0 Z
57%
Getafe W
2 - 0 Z
72%
Strasbourg D
1 - 0 Z
52%
Real Sociedad D
3 - 3 R
61%
Espanyol D
1 - 0 Z
50%
AEK Athens W
1 - 3 P
75%
Mallorca W
0 - 3 P
73%
AEK Athens D
3 - 0 Z
70%
Elche D
1 - 0 Z
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Mainz 05 W
3 - 1 Z
70%
Köln D
2 - 2 R
57%
Leipzig W
1 - 3 P
84%
Wolfsburg D
1 - 2 P
50%
Heidenheim W
1 - 3 P
67%
St. Pauli D
1 - 1 R
50%
Bayern Munich W
0 - 4 P
86%
Freiburg W
1 - 0 Z
72%
Bremen D
1 - 4 P
62%
M'gladbach W
0 - 1 P
68%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 69.3 vs 72.2), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Rayo na średnio 1.4 i Union Berlin na 1.1 goli na mecz.

W obronie Rayo jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.0 goli na mecz przy 6 czystych kontach, podczas gdy Union Berlin traci 2.1 na mecz.

Rayo udowodnił swoją wartość przeciwko elitarnym rywalom, wygrywając 2 z 4 meczów.

Union Berlin udowodnił swoją wartość przeciwko elitarnym rywalom, wygrywając 2 z 4 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Rayo wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (65.9 vs 38.8) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Rayo

Rayo

VS
Union Berlin

Union Berlin

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej