Przejdź do treści
Porównaj Real Madrid vs Volendam

Real Madrid vs Volendam Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Real Madrid vs Volendam: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Real Madrid Real Madrid Gospodarz
Volendam Volendam Gość
Real Madrid
53.3
P Z R Z P R P P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Volendam
36.2
R P Z P R P P P Z P

Wygrane Kategorie

12

Real Madrid

1

Remis

2

Volendam

Radar Wydajności

Real Madrid
Volendam

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 2R, 4P

20%

2Z, 2R, 6P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

0.8

8 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Różnica Bramek
0

0

-7

-7

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Vinícius Júnior (8 goli)
R. Mühren (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 10
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
50%

2Z / 4 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
33%

2Z / 6 meczów

17%

1Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
67.5

Trudność Ligi: 94.2, Jakość Przeciwnika: 73.2

53.2

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 60.5

Bilans z Elitą
17%

1Z / 6 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
2.0

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.4

0.77

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: +0.03

Skorygowana Siła
53.3

Atak: 62.7, Obrona: 54.8, Forma: 47.0

36.2

Atak: 27.5, Obrona: 51.6, Forma: 20.6

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
4

16-30'

1

31-45'

5

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

2
Real Madrid
Volendam
Real Madrid

Rozkład Siły

53.3

Ogólny

Atak 62.7
Obrona 54.8
Forma 47.0
Stałość 44.8
Volendam

Rozkład Siły

36.2

Ogólny

Atak 27.5
Obrona 51.6
Forma 20.6
Stałość 59.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

94.2 vs 80.0

Jakość Przeciwnika

73.2 vs 60.5

Bilans z Elitą

17% vs 0%
Real Madrid logo Real Madrid
P
Barcelona (91%)
Z
Espanyol (55%)
R
Betis (73%)
Z
Alavés (60%)
P
Bayern Munich (88%)
R
Girona (59%)
P
Bayern Munich (83%)
P
Mallorca (73%)
Volendam logo Volendam
R
Excelsior (60%)
P
Heerenveen (67%)
Z
Heracles (41%)
P
Twente (81%)
R
Feyenoord (67%)
P
Sparta (49%)
P
Fortuna (56%)
P
NEC (69%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Barcelona W
0 - 2 P
91%
Espanyol W
2 - 0 Z
55%
Betis W
1 - 1 R
73%
Alavés D
2 - 1 Z
60%
Bayern Munich W
3 - 4 P
88%
Girona D
1 - 1 R
59%
Bayern Munich D
1 - 2 P
83%
Mallorca W
1 - 2 P
73%
Atlético D
3 - 2 Z
61%
Man City W
2 - 1 Z
89%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Excelsior W
1 - 1 R
60%
Heerenveen D
0 - 2 P
67%
Heracles W
2 - 0 Z
41%
Twente W
1 - 2 P
81%
Feyenoord D
0 - 0 R
67%
Sparta W
0 - 2 P
49%
Fortuna D
1 - 2 P
56%
NEC W
0 - 3 P
69%
Groningen D
3 - 2 Z
61%
NAC W
0 - 1 P
54%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Real Madrid mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 67.5) w porównaniu z Volendam (SoS: 53.2). Oznacza to, że statystyki Real Madrid mają większą wagę.

Real Madrid ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 0.8 Volendam, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Real Madrid tracącym 1.6 i Volendam tracącym 1.5 na mecz.

Real Madrid miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 6 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Real Madrid wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (53.3 vs 36.2) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Real Madrid

Real Madrid

VS
Volendam

Volendam

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej