Przejdź do treści
Porównaj Real Sociedad vs Slaven

Real Sociedad vs Slaven Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Real Sociedad vs Slaven: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Real Sociedad Real Sociedad Gospodarz
Slaven Slaven Gość
Real Sociedad
48.2
R P R P R R Z P Z P

Ostatnie 10 Meczów

Slaven
31.9
Z P R P R P P R P R

Wygrane Kategorie

9

Real Sociedad

5

Remis

1

Slaven

Radar Wydajności

Real Sociedad
Slaven

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 4R, 4P

10%

1Z, 4R, 5P

Gole na Mecz
1.8

18 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.9

19 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

-7

-7

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
70%

7 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Mikel Oyarzabal (6 goli)
M. Dabro (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
66.5

Trudność Ligi: 88.2, Jakość Przeciwnika: 65.7

35.1

Trudność Ligi: 45.0, Jakość Przeciwnika: 48.8

Bilans z Elitą
33%

1Z / 3 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.93

Rzeczywiste: 1.8 | Różn: -0.13

1.04

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: +0.16

Skorygowana Siła
48.2

Atak: 69.9, Obrona: 42.7, Forma: 23.3

31.9

Atak: 34.0, Obrona: 31.2, Forma: 8.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

1
5

16-30'

31-45'

5
4

46-60'

3
2

61-75'

2
4

76-90+'

1
Real Sociedad
Slaven
Real Sociedad

Rozkład Siły

48.2

Ogólny

Atak 69.9
Obrona 42.7
Forma 23.3
Stałość 64.0
Slaven

Rozkład Siły

31.9

Ogólny

Atak 34.0
Obrona 31.2
Forma 8.5
Stałość 75.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

88.2 vs 45.0

Jakość Przeciwnika

65.7 vs 48.8

Bilans z Elitą

33% vs 0%
Real Sociedad logo Real Sociedad
R
Betis (68%)
P
Sevilla (63%)
R
Rayo (79%)
P
Getafe (67%)
R
Atlético (47%)
R
Alavés (60%)
Z
Levante (71%)
P
Villarreal (78%)
Slaven logo Slaven
Z
Gorica (44%)
P
Istra (46%)
R
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
R
Hajduk (53%)
P
Varaždin (54%)
P
Rijeka (44%)
R
Osijek (40%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Betis D
2 - 2 R
68%
Sevilla W
0 - 1 P
63%
Rayo W
3 - 3 R
79%
Getafe D
0 - 1 P
67%
Atlético W
2 - 2 R
47%
Alavés D
3 - 3 R
60%
Levante D
2 - 0 Z
71%
Villarreal W
1 - 3 P
78%
Osasuna D
3 - 1 Z
58%
Atlético W
2 - 3 P
66%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Gorica D
1 - 0 Z
44%
Istra W
1 - 3 P
46%
Vukovar D
2 - 2 R
32%
Lokomotiva W
1 - 2 P
49%
Hajduk D
2 - 2 R
53%
Varaždin W
1 - 2 P
54%
Rijeka D
0 - 2 P
44%
Osijek D
0 - 0 R
40%
Dinamo Zagreb W
2 - 4 P
76%
Gorica W
2 - 2 R
50%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Real Sociedad mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 66.5) w porównaniu z Slaven (SoS: 35.1). Oznacza to, że statystyki Real Sociedad mają większą wagę.

Real Sociedad ma przewagę w ataku z 1.8 golami na mecz wobec 1.2 Slaven, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Real Sociedad tracącym 1.9 i Slaven tracącym 1.9 na mecz.

Real Sociedad miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 3 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.4 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Real Sociedad wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (48.2 vs 31.9) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Real Sociedad

Real Sociedad

VS
Slaven

Slaven

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej