Przejdź do treści
Porównaj Red Star vs Sion

Red Star vs Sion Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Red Star vs Sion: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Red Star Red Star Gospodarz
Sion Sion Gość
Red Star
76.7
P Z Z R Z Z Z Z Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Sion
66.2
Z Z Z Z Z R Z R P R

Wygrane Kategorie

11

Red Star

2

Remis

2

Sion

Radar Wydajności

Red Star
Sion

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
80%

8Z, 1R, 1P

60%

6Z, 3R, 1P

Gole na Mecz
2.5

25 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

0.5

5 / 10 meczów

Różnica Bramek
+15

+15

+14

+14

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
90%

9 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
A. Katai (7 goli)
W. Boteli (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 17 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 12
Wygrane u Siebie
83%

5Z / 6 meczów

50%

2Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
75%

3Z / 4 meczów

67%

4Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
51.2

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 48.7

48.5

Trudność Ligi: 48.0, Jakość Przeciwnika: 48.9

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
2.35

Rzeczywiste: 2.5 | Różn: +0.15

1.92

Rzeczywiste: 1.9 | Różn: -0.02

Skorygowana Siła
76.7

Atak: 84.3, Obrona: 67.5, Forma: 81.0

66.2

Atak: 62.4, Obrona: 82.1, Forma: 59.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2
7

16-30'

4
6

31-45'

1
5

46-60'

2
4

61-75'

7
2

76-90+'

3
Red Star
Sion
Red Star

Rozkład Siły

76.7

Ogólny

Atak 84.3
Obrona 67.5
Forma 81.0
Stałość 68.5
Sion

Rozkład Siły

66.2

Ogólny

Atak 62.4
Obrona 82.1
Forma 59.1
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 48.0

Jakość Przeciwnika

48.7 vs 48.9

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Red Star logo Red Star
P
Novi Pazar (41%)
Z
Čukarički (50%)
Z
Partizan (52%)
R
Železničar P (62%)
Z
Vojvodina (63%)
Z
Spartak (28%)
Z
Radnik (55%)
Z
Radnički Niš (44%)
Sion logo Sion
Z
Thun (48%)
Z
St.Gallen (64%)
Z
Basel (55%)
Z
Lausanne (38%)
Z
GC Zürich (32%)
R
St.Gallen (55%)
Z
Zürich (38%)
R
Winterthur (38%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Novi Pazar D
1 - 2 P
41%
Čukarički W
2 - 1 Z
50%
Partizan D
3 - 0 Z
52%
Železničar P W
2 - 2 R
62%
Vojvodina D
4 - 1 Z
63%
Spartak D
3 - 2 Z
28%
Radnik W
2 - 1 Z
55%
Radnički Niš D
2 - 0 Z
44%
FK IMT W
2 - 1 Z
63%
Napredak D
4 - 0 Z
29%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Thun D
2 - 0 Z
48%
St.Gallen W
3 - 0 Z
64%
Basel W
2 - 0 Z
55%
Lausanne D
3 - 0 Z
38%
GC Zürich W
4 - 0 Z
32%
St.Gallen D
1 - 1 R
55%
Zürich W
2 - 1 Z
38%
Winterthur D
1 - 1 R
38%
Lugano W
1 - 2 P
55%
Servette W
0 - 0 R
66%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 51.2 vs 48.5), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Red Star ma przewagę w ataku z 2.5 golami na mecz wobec 1.9 Sion, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Sion ma przewagę defensywną, tracąc 0.5 na mecz wobec 1.0 Red Star.

Red Star nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Sion nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Red Star z 83% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Red Star to silna drużyna wyjazdowa z 75% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Red Star ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 10.5 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Red Star

Red Star

VS
Sion

Sion

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej