Przejdź do treści
Porównaj Rijeka vs Stuttgart

Rijeka vs Stuttgart Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Rijeka vs Stuttgart: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Rijeka Rijeka Gospodarz
Stuttgart Stuttgart Gość
Rijeka
38.3
Z Z R P R P Z P R P

Ostatnie 10 Meczów

Stuttgart
62.4
Z R R Z P Z P Z P Z

Wygrane Kategorie

3

Rijeka

1

Remis

11

Stuttgart

Radar Wydajności

Rijeka
Stuttgart

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 3R, 4P

50%

5Z, 2R, 3P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

2.1

21 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

+5

+5

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
20%

2 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
T. Fruk (4 goli)
D. Undav (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 12
Wygrane u Siebie
25%

1Z / 4 meczów

67%

4Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
33%

2Z / 6 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
36.5

Trudność Ligi: 48.3, Jakość Przeciwnika: 49.1

66.6

Trudność Ligi: 85.8, Jakość Przeciwnika: 68.7

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.08

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.02

2.75

Rzeczywiste: 2.1 | Różn: -0.65

Skorygowana Siła
38.3

Atak: 31.7, Obrona: 51.9, Forma: 25.9

62.4

Atak: 81.6, Obrona: 54.4, Forma: 58.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

2
1

16-30'

4
1

31-45'

2
3

46-60'

5
1

61-75'

3
2

76-90+'

5
Rijeka
Stuttgart
Rijeka

Rozkład Siły

38.3

Ogólny

Atak 31.7
Obrona 51.9
Forma 25.9
Stałość 53.2
Stuttgart

Rozkład Siły

62.4

Ogólny

Atak 81.6
Obrona 54.4
Forma 58.3
Stałość 45.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

48.3 vs 85.8

Jakość Przeciwnika

49.1 vs 68.7

Bilans z Elitą

0% vs 33%
Rijeka logo Rijeka
Z
Vukovar (32%)
Z
Lokomotiva (49%)
R
Hajduk (53%)
P
Varaždin (54%)
R
Dinamo Zagreb (76%)
P
Osijek (40%)
Z
Slaven (40%)
P
Gorica (50%)
Stuttgart logo Stuttgart
Z
Leverkusen (65%)
R
Hoffenheim (70%)
R
Bremen (62%)
Z
Freiburg (48%)
P
Bayern Munich (86%)
Z
Hamburg (58%)
P
Dortmund (71%)
Z
Augsburg (71%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Vukovar D
3 - 0 Z
32%
Lokomotiva W
3 - 0 Z
49%
Hajduk D
0 - 0 R
53%
Varaždin W
0 - 1 P
54%
Dinamo Zagreb W
2 - 2 R
76%
Osijek D
0 - 2 P
40%
Slaven W
2 - 0 Z
40%
Gorica W
0 - 4 P
50%
Strasbourg W
1 - 1 R
57%
Istra D
0 - 2 P
40%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Leverkusen D
3 - 1 Z
65%
Hoffenheim W
3 - 3 R
70%
Bremen D
1 - 1 R
62%
Freiburg D
2 - 1 Z
48%
Bayern Munich W
2 - 4 P
86%
Hamburg D
4 - 0 Z
58%
Dortmund D
0 - 2 P
71%
Augsburg W
5 - 2 Z
71%
Porto W
0 - 2 P
77%
Leipzig D
1 - 0 Z
79%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Stuttgart mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 66.6) w porównaniu z Rijeka (SoS: 36.5). Oznacza to, że statystyki Stuttgart mają większą wagę.

Atak Stuttgart jest na innym poziomie, ze średnią 2.1 goli na mecz, a D. Undav prowadzi z 5 golami. Rijeka strzela jedynie 1.1 na mecz.

Rijeka ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.6 Stuttgart.

Stuttgart miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 2 z 6 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Stuttgart wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (62.4 vs 38.3) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Rijeka

Rijeka

VS
Stuttgart

Stuttgart

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej