Przejdź do treści
Porównaj Rize vs Rukh Vynnyky

Rize vs Rukh Vynnyky Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Rize vs Rukh Vynnyky: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Rize Rize Gospodarz
Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Gość
Rize
49.0
P Z P R Z Z P P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Rukh Vynnyky
27.3
R P P P R P P P P P

Wygrane Kategorie

12

Rize

2

Remis

1

Rukh Vynnyky

Radar Wydajności

Rize
Rukh Vynnyky

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 1R, 4P

0%

0Z, 2R, 8P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

0.3

3 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

2.0

20 / 10 meczów

Różnica Bramek
+1

+1

-17

-17

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
70%

7 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Q. Laçi (4 goli)
Igor Neves (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 10
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 1
Wygrane u Siebie
100%

4Z / 4 meczów

0%

0Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
17%

1Z / 6 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
49.3

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 58.6

65.3

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 74.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 8 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.82

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.22

0.46

Rzeczywiste: 0.3 | Różn: -0.16

Skorygowana Siła
49.0

Atak: 53.0, Obrona: 49.6, Forma: 49.6

27.3

Atak: 11.5, Obrona: 38.4, Forma: 0.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

5

46-60'

1
2

61-75'

4

76-90+'

1
Rize
Rukh Vynnyky
Rize

Rozkład Siły

49.0

Ogólny

Atak 53.0
Obrona 49.6
Forma 49.6
Stałość 38.8
Rukh Vynnyky

Rozkład Siły

27.3

Ogólny

Atak 11.5
Obrona 38.4
Forma 0.0
Stałość 95.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

72.0 vs 98.0

Jakość Przeciwnika

58.6 vs 74.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Rize logo Rize
P
Eyüp (58%)
Z
Konyaspor (61%)
P
Kayseri (49%)
R
Fenerbahçe (73%)
Z
Gaziantep (49%)
Z
Samsunspor (62%)
P
Fatih (60%)
P
Trabzonspor (74%)
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
R
Veres Rivne (62%)
P
Zorya (75%)
P
Karpaty Lviv (81%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
Kolos (78%)
P
Shakhtar D (83%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
P
Epitsentr (79%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Eyüp W
0 - 4 P
58%
Konyaspor D
3 - 2 Z
61%
Kayseri W
0 - 2 P
49%
Fenerbahçe W
2 - 2 R
73%
Gaziantep D
2 - 1 Z
49%
Samsunspor D
4 - 1 Z
62%
Fatih W
1 - 2 P
60%
Trabzonspor W
0 - 1 P
74%
Antalyaspor D
1 - 0 Z
43%
Kasımpaşa W
3 - 0 Z
57%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Veres Rivne D
0 - 0 R
62%
Zorya D
1 - 2 P
75%
Karpaty Lviv D
0 - 3 P
81%
Kryvbas KR W
0 - 3 P
76%
Kolos D
1 - 1 R
78%
Shakhtar D W
0 - 3 P
83%
LNZ Cherkasy D
1 - 2 P
74%
Epitsentr W
0 - 2 P
79%
Metalist 1925 D
0 - 3 P
74%
Obolon W
0 - 1 P
63%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Rukh Vynnyky mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 65.3) w porównaniu z Rize (SoS: 49.3). Oznacza to, że statystyki Rukh Vynnyky mają większą wagę.

Atak Rize jest na innym poziomie, ze średnią 1.6 goli na mecz, a Q. Laçi prowadzi z 4 golami. Rukh Vynnyky strzela jedynie 0.3 na mecz.

Rize ma przewagę defensywną, tracąc 1.5 na mecz wobec 2.0 Rukh Vynnyky.

Rukh Vynnyky miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 8 meczów.

Przewaga własnego boiska sprzyja Rize z 100% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.7 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Rize wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (49.0 vs 27.3) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Rize

Rize

VS
Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej