Przejdź do treści
Porównaj Roma vs Auxerre

Roma vs Auxerre Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Roma vs Auxerre: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Roma Roma Gospodarz
Auxerre Auxerre Gość
Roma
59.0
Z Z Z R Z P Z P P R

Ostatnie 10 Meczów

Auxerre
51.4
Z Z P R R R Z P R R

Wygrane Kategorie

9

Roma

5

Remis

1

Auxerre

Radar Wydajności

Roma
Auxerre

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 2R, 3P

30%

3Z, 5R, 2P

Gole na Mecz
2.1

21 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
+6

+6

+4

+4

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
D. Malen (8 goli)
L. Sinayoko (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 12 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
57.5

Trudność Ligi: 89.0, Jakość Przeciwnika: 62.5

55.5

Trudność Ligi: 86.0, Jakość Przeciwnika: 60.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
2.67

Rzeczywiste: 2.1 | Różn: -0.57

1.98

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: -0.48

Skorygowana Siła
59.0

Atak: 75.2, Obrona: 53.8, Forma: 53.8

51.4

Atak: 52.8, Obrona: 66.8, Forma: 31.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

4

0-15'

4
2

16-30'

3
5

31-45'

2
4

46-60'

1
3

61-75'

4
3

76-90+'

1
Roma
Auxerre
Roma

Rozkład Siły

59.0

Ogólny

Atak 75.2
Obrona 53.8
Forma 53.8
Stałość 45.7
Auxerre

Rozkład Siły

51.4

Ogólny

Atak 52.8
Obrona 66.8
Forma 31.7
Stałość 62.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

89.0 vs 86.0

Jakość Przeciwnika

62.5 vs 60.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Roma logo Roma
Z
Parma (62%)
Z
Fiorentina (66%)
Z
Bologna (63%)
R
Atalanta (64%)
Z
Pisa (40%)
P
Inter Milan (84%)
Z
Lecce (53%)
P
Bologna (56%)
Auxerre logo Auxerre
Z
Nice (55%)
Z
Angers (47%)
P
Lyon (70%)
R
Monaco (77%)
R
Nantes (51%)
R
Le Havre (58%)
Z
Brest (56%)
P
Marseille (66%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Parma W
3 - 2 Z
62%
Fiorentina D
4 - 0 Z
66%
Bologna W
2 - 0 Z
63%
Atalanta D
1 - 1 R
64%
Pisa D
3 - 0 Z
40%
Inter Milan W
2 - 5 P
84%
Lecce D
1 - 0 Z
53%
Bologna D
3 - 4 P
56%
Como W
1 - 2 P
76%
Bologna W
1 - 1 R
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Nice D
2 - 1 Z
55%
Angers D
3 - 1 Z
47%
Lyon W
2 - 3 P
70%
Monaco W
2 - 2 R
77%
Nantes D
0 - 0 R
51%
Le Havre W
1 - 1 R
58%
Brest D
3 - 0 Z
56%
Marseille W
0 - 1 P
66%
Strasbourg D
0 - 0 R
55%
Lorient W
2 - 2 R
69%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 57.5 vs 55.5), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Roma ma przewagę w ataku z 2.1 golami na mecz wobec 1.5 Auxerre, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Auxerre ma przewagę defensywną, tracąc 1.1 na mecz wobec 1.5 Roma.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.1 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Roma ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 7.6 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Roma

Roma

VS
Auxerre

Auxerre

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej