Przejdź do treści
Porównaj Roma vs Kasımpaşa

Roma vs Kasımpaşa Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Roma vs Kasımpaşa: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Roma Roma Gospodarz
Kasımpaşa Kasımpaşa Gość
Roma
59.0
Z Z Z R Z P Z P P R

Ostatnie 10 Meczów

Kasımpaşa
39.5
P R P Z R Z P Z R P

Wygrane Kategorie

11

Roma

4

Remis

0

Kasımpaşa

Radar Wydajności

Roma
Kasımpaşa

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 2R, 3P

30%

3Z, 3R, 4P

Gole na Mecz
2.1

21 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.7

17 / 10 meczów

Różnica Bramek
+6

+6

-5

-5

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
D. Malen (8 goli)
A. Benedyczak (8 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 12 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 5
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
57.5

Trudność Ligi: 89.0, Jakość Przeciwnika: 62.5

48.9

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 57.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
2.67

Rzeczywiste: 2.1 | Różn: -0.57

1.3

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.1

Skorygowana Siła
59.0

Atak: 75.2, Obrona: 53.8, Forma: 53.8

39.5

Atak: 39.6, Obrona: 42.9, Forma: 29.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

4

0-15'

4
2

16-30'

5

31-45'

2
4

46-60'

4
3

61-75'

1
3

76-90+'

1
Roma
Kasımpaşa
Roma

Rozkład Siły

59.0

Ogólny

Atak 75.2
Obrona 53.8
Forma 53.8
Stałość 45.7
Kasımpaşa

Rozkład Siły

39.5

Ogólny

Atak 39.6
Obrona 42.9
Forma 29.7
Stałość 53.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

89.0 vs 72.0

Jakość Przeciwnika

62.5 vs 57.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Roma logo Roma
Z
Parma (62%)
Z
Fiorentina (66%)
Z
Bologna (63%)
R
Atalanta (64%)
Z
Pisa (40%)
P
Inter Milan (84%)
Z
Lecce (53%)
P
Bologna (56%)
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
P
Gençlerbirliği (50%)
R
Kocaelispor (46%)
P
Başakşehir (71%)
Z
Alanyaspor (56%)
R
Göztepe (64%)
Z
Kayseri (44%)
P
Beşiktaş (65%)
Z
Eyüp (53%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Parma W
3 - 2 Z
62%
Fiorentina D
4 - 0 Z
66%
Bologna W
2 - 0 Z
63%
Atalanta D
1 - 1 R
64%
Pisa D
3 - 0 Z
40%
Inter Milan W
2 - 5 P
84%
Lecce D
1 - 0 Z
53%
Bologna D
3 - 4 P
56%
Como W
1 - 2 P
76%
Bologna W
1 - 1 R
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Gençlerbirliği W
2 - 3 P
50%
Kocaelispor D
1 - 1 R
46%
Başakşehir W
0 - 4 P
71%
Alanyaspor D
1 - 0 Z
56%
Göztepe W
3 - 3 R
64%
Kayseri D
2 - 0 Z
44%
Beşiktaş W
1 - 2 P
65%
Eyüp D
1 - 0 Z
53%
Konyaspor W
1 - 1 R
66%
Rize D
0 - 3 P
59%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 57.5 vs 48.9), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Roma ma przewagę w ataku z 2.1 golami na mecz wobec 1.2 Kasımpaşa, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Roma tracącym 1.5 i Kasımpaşa tracącym 1.7 na mecz.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.2 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Roma wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (59.0 vs 39.5) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Roma

Roma

VS
Kasımpaşa

Kasımpaşa

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej