Przejdź do treści
Porównaj Sint-Truiden vs Fenerbahçe

Sint-Truiden vs Fenerbahçe Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Sint-Truiden vs Fenerbahçe: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Sint-Truiden Sint-Truiden Gospodarz
Fenerbahçe Fenerbahçe Gość
Sint-Truiden
43.1
P Z Z Z R P P P P Z

Ostatnie 10 Meczów

Fenerbahçe
69.6
Z Z P R Z Z Z P Z R

Wygrane Kategorie

1

Sint-Truiden

3

Remis

11

Fenerbahçe

Radar Wydajności

Sint-Truiden
Fenerbahçe

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 1R, 5P

60%

6Z, 2R, 2P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

2.2

22 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
0

0

+9

+9

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Ito (3 goli)
Talisca (6 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 17
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
45.2

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 61.2

64.1

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 58.8

Bilans z Elitą
0%

0Z / 4 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.22

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.02

2.42

Rzeczywiste: 2.2 | Różn: -0.22

Skorygowana Siła
43.1

Atak: 38.1, Obrona: 57.1, Forma: 38.1

69.6

Atak: 83.7, Obrona: 64.7, Forma: 68.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

5
3

61-75'

6
5

76-90+'

7
Sint-Truiden
Fenerbahçe
Sint-Truiden

Rozkład Siły

43.1

Ogólny

Atak 38.1
Obrona 57.1
Forma 38.1
Stałość 39.7
Fenerbahçe

Rozkład Siły

69.6

Ogólny

Atak 83.7
Obrona 64.7
Forma 68.5
Stałość 52.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

59.5 vs 72.0

Jakość Przeciwnika

61.2 vs 58.8

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
P
Club Brugge (71%)
Z
R. Union SG (64%)
Z
Mechelen (34%)
Z
Anderlecht (35%)
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (78%)
P
R. Union SG (80%)
P
R. Union SG (75%)
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
Z
Konyaspor (66%)
Z
Başakşehir (66%)
P
Galatasaray (69%)
R
Rize (59%)
Z
Kayseri (49%)
Z
Beşiktaş (60%)
Z
Gaziantep (49%)
P
Fatih (60%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Club Brugge W
0 - 2 P
71%
R. Union SG D
2 - 1 Z
64%
Mechelen W
4 - 1 Z
34%
Anderlecht D
2 - 0 Z
35%
Gent W
0 - 0 R
51%
Club Brugge D
1 - 2 P
78%
R. Union SG W
0 - 1 P
80%
R. Union SG D
1 - 3 P
75%
Genk W
0 - 1 P
66%
Cercle Brugge D
2 - 1 Z
58%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Konyaspor W
3 - 0 Z
66%
Başakşehir D
3 - 1 Z
66%
Galatasaray W
0 - 3 P
69%
Rize D
2 - 2 R
59%
Kayseri W
4 - 0 Z
49%
Beşiktaş D
1 - 0 Z
60%
Gaziantep D
4 - 1 Z
49%
Fatih W
0 - 2 P
60%
Samsunspor D
3 - 2 Z
62%
Antalyaspor W
2 - 2 R
48%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Fenerbahçe mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 64.1) w porównaniu z Sint-Truiden (SoS: 45.2). Oznacza to, że statystyki Fenerbahçe mają większą wagę.

Atak Fenerbahçe jest na innym poziomie, ze średnią 2.2 goli na mecz, a Talisca prowadzi z 6 golami. Sint-Truiden strzela jedynie 1.2 na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Sint-Truiden tracącym 1.2 i Fenerbahçe tracącym 1.3 na mecz.

Sint-Truiden miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 4 meczów.

Fenerbahçe nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Fenerbahçe z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.9 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Fenerbahçe wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (69.6 vs 43.1) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Fenerbahçe

Fenerbahçe

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej