Przejdź do treści
Porównaj Sint-Truiden vs Midtjylland

Sint-Truiden vs Midtjylland Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Sint-Truiden vs Midtjylland: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Sint-Truiden Sint-Truiden Gospodarz
Midtjylland Midtjylland Gość
Sint-Truiden
43.1
P Z Z Z R P P P P Z

Ostatnie 10 Meczów

Midtjylland
43.7
R R R Z Z Z R R P P

Wygrane Kategorie

4

Sint-Truiden

4

Remis

7

Midtjylland

Radar Wydajności

Sint-Truiden
Midtjylland

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 1R, 5P

30%

3Z, 5R, 2P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
0

0

+1

+1

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Ito (3 goli)
M. Erlić (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
45.2

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 61.2

42.6

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 55.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 4 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.22

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.02

1.36

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: -0.06

Skorygowana Siła
43.1

Atak: 38.1, Obrona: 57.1, Forma: 38.1

43.7

Atak: 40.1, Obrona: 55.6, Forma: 27.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

4
3

61-75'

2
5

76-90+'

4
Sint-Truiden
Midtjylland
Sint-Truiden

Rozkład Siły

43.1

Ogólny

Atak 38.1
Obrona 57.1
Forma 38.1
Stałość 39.7
Midtjylland

Rozkład Siły

43.7

Ogólny

Atak 40.1
Obrona 55.6
Forma 27.8
Stałość 62.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

59.5 vs 58.0

Jakość Przeciwnika

61.2 vs 55.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
P
Club Brugge (71%)
Z
R. Union SG (64%)
Z
Mechelen (34%)
Z
Anderlecht (35%)
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (78%)
P
R. Union SG (80%)
P
R. Union SG (75%)
Midtjylland logo Midtjylland
R
Nordsjælland (60%)
R
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
Z
Sønderjyske (48%)
Z
AGF (57%)
Z
Brøndby (49%)
R
Sønderjyske (43%)
R
Viborg (55%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Club Brugge W
0 - 2 P
71%
R. Union SG D
2 - 1 Z
64%
Mechelen W
4 - 1 Z
34%
Anderlecht D
2 - 0 Z
35%
Gent W
0 - 0 R
51%
Club Brugge D
1 - 2 P
78%
R. Union SG W
0 - 1 P
80%
R. Union SG D
1 - 3 P
75%
Genk W
0 - 1 P
66%
Cercle Brugge D
2 - 1 Z
58%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Nordsjælland W
0 - 0 R
60%
Viborg D
3 - 3 R
50%
AGF W
0 - 0 R
62%
Sønderjyske W
2 - 1 Z
48%
AGF D
2 - 1 Z
57%
Brøndby W
2 - 1 Z
49%
Sønderjyske D
2 - 2 R
43%
Viborg W
1 - 1 R
55%
Nottm Forest D
1 - 2 P
76%
Nordsjælland D
0 - 1 P
55%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 45.2 vs 42.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Sint-Truiden na średnio 1.2 i Midtjylland na 1.3 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Sint-Truiden tracącym 1.2 i Midtjylland tracącym 1.2 na mecz.

Sint-Truiden miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 4 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Midtjylland

Midtjylland

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej