Przejdź do treści
Porównaj Liberec vs Real Madrid

Liberec vs Real Madrid Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Liberec vs Real Madrid: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Liberec Liberec Gospodarz
Real Madrid Real Madrid Gość
Liberec
35.3
P P Z R P Z R R P P

Ostatnie 10 Meczów

Real Madrid
53.3
P Z R Z P R P P Z Z

Wygrane Kategorie

2

Liberec

1

Remis

12

Real Madrid

Radar Wydajności

Liberec
Real Madrid

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 3R, 5P

40%

4Z, 2R, 4P

Gole na Mecz
0.7

7 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
-5

-5

0

0

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Krollis (3 goli)
Vinícius Júnior (8 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 4
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 10
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

50%

2Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
43.4

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 57.6

67.5

Trudność Ligi: 94.2, Jakość Przeciwnika: 73.2

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

17%

1Z / 6 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.75

Rzeczywiste: 0.7 | Różn: -0.05

2.0

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.4

Skorygowana Siła
35.3

Atak: 21.8, Obrona: 56.0, Forma: 18.7

53.3

Atak: 62.7, Obrona: 54.8, Forma: 47.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1

16-30'

4
2

31-45'

1
2

46-60'

5
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Liberec
Real Madrid
Liberec

Rozkład Siły

35.3

Ogólny

Atak 21.8
Obrona 56.0
Forma 18.7
Stałość 61.3
Real Madrid

Rozkład Siły

53.3

Ogólny

Atak 62.7
Obrona 54.8
Forma 47.0
Stałość 44.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

58.0 vs 94.2

Jakość Przeciwnika

57.6 vs 73.2

Bilans z Elitą

0% vs 17%
Liberec logo Liberec
P
Plzeň (64%)
P
Slavia Prague (69%)
Z
Jablonec (49%)
R
Ml. Boleslav (61%)
P
Karviná (48%)
Z
Slovácko (45%)
R
Teplice (49%)
R
Bohemians (58%)
Real Madrid logo Real Madrid
P
Barcelona (91%)
Z
Espanyol (55%)
R
Betis (73%)
Z
Alavés (60%)
P
Bayern Munich (88%)
R
Girona (59%)
P
Bayern Munich (83%)
P
Mallorca (73%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Plzeň W
0 - 2 P
64%
Slavia Prague D
1 - 2 P
69%
Jablonec W
2 - 1 Z
49%
Ml. Boleslav D
0 - 0 R
61%
Karviná W
1 - 3 P
48%
Slovácko D
2 - 1 Z
45%
Teplice D
1 - 1 R
49%
Bohemians W
0 - 0 R
58%
Hradec Kr. D
0 - 1 P
59%
Slavia Prague W
0 - 1 P
74%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Barcelona W
0 - 2 P
91%
Espanyol W
2 - 0 Z
55%
Betis W
1 - 1 R
73%
Alavés D
2 - 1 Z
60%
Bayern Munich W
3 - 4 P
88%
Girona D
1 - 1 R
59%
Bayern Munich D
1 - 2 P
83%
Mallorca W
1 - 2 P
73%
Atlético D
3 - 2 Z
61%
Man City W
2 - 1 Z
89%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Real Madrid mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 67.5) w porównaniu z Liberec (SoS: 43.4). Oznacza to, że statystyki Real Madrid mają większą wagę.

Real Madrid ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 0.7 Liberec, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Liberec ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.6 Real Madrid.

Real Madrid miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 6 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Real Madrid wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (53.3 vs 35.3) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Liberec

Liberec

VS
Real Madrid

Real Madrid

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej