Przejdź do treści
Porównaj Sparta Prague vs Villarreal

Sparta Prague vs Villarreal Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Sparta Prague vs Villarreal: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Sparta Prague Sparta Prague Gospodarz
Villarreal Villarreal Gość
Sparta Prague
47.6
R P Z P Z Z Z P Z P

Ostatnie 10 Meczów

Villarreal
64.0
R Z Z R Z P Z R Z P

Wygrane Kategorie

3

Sparta Prague

2

Remis

10

Villarreal

Radar Wydajności

Sparta Prague
Villarreal

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 1R, 4P

50%

5Z, 3R, 2P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.8

18 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

+5

+5

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

90%

9 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
J. Kuchta (6 goli)
N. Pépé (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 12 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
67%

4Z / 6 meczów

100%

4Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
25%

1Z / 4 meczów

17%

1Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
44.3

Trudność Ligi: 62.0, Jakość Przeciwnika: 55.8

68.8

Trudność Ligi: 93.0, Jakość Przeciwnika: 66.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

33%

1Z / 3 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.6

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: 0.0

2.18

Rzeczywiste: 1.8 | Różn: -0.38

Skorygowana Siła
47.6

Atak: 50.3, Obrona: 50.3, Forma: 47.1

64.0

Atak: 71.3, Obrona: 67.3, Forma: 59.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

4
3

16-30'

3
4

31-45'

4
4

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Sparta Prague
Villarreal
Sparta Prague

Rozkład Siły

47.6

Ogólny

Atak 50.3
Obrona 50.3
Forma 47.1
Stałość 38.8
Villarreal

Rozkład Siły

64.0

Ogólny

Atak 71.3
Obrona 67.3
Forma 59.4
Stałość 53.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

62.0 vs 93.0

Jakość Przeciwnika

55.8 vs 66.6

Bilans z Elitą

0% vs 33%
Sparta Prague logo Sparta Prague
R
Plzeň (59%)
P
Slavia Prague (74%)
Z
Jablonec (44%)
P
Bohemians (58%)
Z
Jablonec (44%)
Z
Teplice (54%)
Z
Karviná (43%)
P
AZ (66%)
Villarreal logo Villarreal
R
Mallorca (73%)
Z
Levante (71%)
Z
Celta Vigo (54%)
R
Oviedo (66%)
Z
Athletic (60%)
P
Girona (64%)
Z
Real Sociedad (61%)
R
Alavés (65%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Slavia Prague W
2 - 3 P
74%
Jablonec D
2 - 0 Z
44%
Bohemians W
0 - 2 P
58%
Jablonec D
3 - 1 Z
44%
Teplice W
1 - 0 Z
54%
Karviná D
2 - 0 Z
43%
AZ D
0 - 4 P
66%
Slovácko D
5 - 2 Z
45%
AZ W
1 - 2 P
71%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Mallorca W
1 - 1 R
73%
Levante D
5 - 1 Z
71%
Celta Vigo D
2 - 1 Z
54%
Oviedo W
1 - 1 R
66%
Athletic W
2 - 1 Z
60%
Girona W
0 - 1 P
64%
Real Sociedad D
3 - 1 Z
61%
Alavés W
1 - 1 R
65%
Elche D
2 - 1 Z
61%
Barcelona W
1 - 4 P
91%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Villarreal mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 68.8) w porównaniu z Sparta Prague (SoS: 44.3). Oznacza to, że statystyki Villarreal mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Sparta Prague na średnio 1.6 i Villarreal na 1.8 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Sparta Prague tracącym 1.4 i Villarreal tracącym 1.3 na mecz.

Villarreal miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 3 meczów.

Przewaga własnego boiska sprzyja Villarreal z 100% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Villarreal wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (64.0 vs 47.6) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Sparta Prague

Sparta Prague

VS
Villarreal

Villarreal

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej