Przejdź do treści
Porównaj Braga vs Motor

Braga vs Motor Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Braga vs Motor: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Braga Braga Gospodarz
Motor Motor Gość
Braga
55.4
R P R Z P Z R Z Z R

Ostatnie 10 Meczów

Motor
52.1
Z P P P R R Z Z R Z

Wygrane Kategorie

7

Braga

5

Remis

3

Motor

Radar Wydajności

Braga
Motor

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 4R, 2P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

+4

+4

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Pau Víctor (5 goli)
K. Czubak (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 5
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
63.4

Trudność Ligi: 81.4, Jakość Przeciwnika: 64.5

54.7

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 53.2

Bilans z Elitą
33%

1Z / 3 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.93

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.33

1.37

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: -0.07

Skorygowana Siła
55.4

Atak: 60.5, Obrona: 60.5, Forma: 45.4

52.1

Atak: 45.4, Obrona: 73.3, Forma: 41.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

1
2

16-30'

4
2

31-45'

3
3

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

2
Braga
Motor
Braga

Rozkład Siły

55.4

Ogólny

Atak 60.5
Obrona 60.5
Forma 45.4
Stałość 56.8
Motor

Rozkład Siły

52.1

Ogólny

Atak 45.4
Obrona 73.3
Forma 41.9
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

81.4 vs 57.0

Jakość Przeciwnika

64.5 vs 53.2

Bilans z Elitą

33% vs 0%
Braga logo Braga
R
Benfica (80%)
P
Freiburg (69%)
R
Estoril (47%)
Z
Freiburg (64%)
P
Santa Clara (71%)
Z
Casa Pia (53%)
R
Famalicão (69%)
Z
Betis (70%)
Motor logo Motor
Z
Wisła Płock (47%)
P
Lech (64%)
P
Widzew (59%)
P
GKS Katowice (64%)
R
Raków (54%)
R
Radomiak (58%)
Z
Zagłębie (49%)
Z
Nieciecza (41%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Benfica W
2 - 2 R
80%
Freiburg W
1 - 3 P
69%
Estoril D
1 - 1 R
47%
Freiburg D
2 - 1 Z
64%
Santa Clara W
1 - 2 P
71%
Casa Pia W
1 - 0 Z
53%
Famalicão D
2 - 2 R
69%
Betis W
4 - 2 Z
70%
Arouca D
1 - 0 Z
57%
Betis D
1 - 1 R
65%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Wisła Płock W
4 - 0 Z
47%
Lech D
0 - 1 P
64%
Widzew W
0 - 2 P
59%
GKS Katowice W
2 - 3 P
64%
Raków D
1 - 1 R
54%
Radomiak W
1 - 1 R
58%
Zagłębie D
1 - 0 Z
49%
Nieciecza W
2 - 1 Z
41%
Górnik D
0 - 0 R
53%
Kielce D
2 - 0 Z
43%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 63.4 vs 54.7), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Braga ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 1.3 Motor, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Motor ma przewagę defensywną, tracąc 0.9 na mecz wobec 1.4 Braga.

Braga miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 3 meczów.

Motor nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Braga

Braga

VS
Motor

Motor

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej